PDF İndir

Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga PDF indir

Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga PDF indir, e-kitap sitemizde Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. H. Yıldırım Ağanoğlu tarafından kaleme alınan Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga kitabı 440 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga kitabını 9786053260721 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga kitap özeti, Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga pdf oku, Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga yandex, H. Yıldırım Ağanoğlu e-kitap pdf, Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga PDF Drive, Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga PDF Oku

Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga Kısa Özet

Struga, Balkanların tam ortasında bulunan Makedonya’nın, adeta cennetten bir köşesi Ohri Gölü’nün kıyısında bulunan bir şehirdir. Dünyaca ünlü Struga Şiir Akşamları ile de tanınmaktadır. Makedon, Arnavut, Türk ve Vlah halklarının yaşadığı huzur dolu turistik bir kenttir.

Bu çalışma, 1385 senesinden 1913 yılına kadar Türklerin idaresinde bulunan bu tarihî şehir ile ilgili Türkçe olarak yazılmış ilk eserdir. Struga kitabının, Osmanlı-Türk kültürünün medeniyet tarihine yaptığı katkıları göstermesi yönünden da mühim bir istasyon olduğu söylenebilir… Eser, şehre ait eski ve yeni yüzlerce fotoğraf içermekte ve bu özelliğiyle tarihe kalıcı bir not düşmekte.

Osmanlı’dan Günümüze Ohri Gölü’nde Bir İnci : Struga PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu