Edebiyat Kitapları

Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı PDF indir

Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı PDF indir, e-kitap sitemizde Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maral Atmaca tarafından kaleme alınan Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı kitabı 352 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı kitabını 9786258133066 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı kitap özeti, Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı pdf oku, Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı yandex, Maral Atmaca e-kitap pdf, Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı PDF Drive, Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı PDF Oku

Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı Kısa Özet

Ötanazi Okulu, adını bile ölümden almış karanlık bir girdaptır.

Kimi ruhlar masumiyetin kokusunda çiçek açacak, kimi ruhlar ise günahın tortusunda solmaya yüz tutacaktır. Yeşil, olmaması gereken bir ailenin, yaşamın ve okulun içinde yaşam mücadelesi vermektedir. İdam mahkûmlarının içinde olduğu Ötanazi Okulu gibi karanlık bir okulda hayata tutunmak Yeşil için hiç kolay değildir. Sırlarla dolu bir kalbin taşıyıcısı olmaya zorlanan Yeşil’in kalbi bir çok kişi tarafından istenmektedir.
Bu bireylerden bir diğeride bizzat öz babasıdır.

Babası, Yeşil’in kalbi için okula gizemli bir suikastçı gönderdiğinde işler daha da kızışmaya ekranlara gelecek, Yeşil için bu korkutucu savaşta galip gelmek beklediğinden fazla daha zor olacaktır.

Lakin unutulmaması gereken bir şey mevcuttur: Önemli olan ölüme gönüllü olmak değil, ölümün bile ötesine geçen bir cesarete sahip olmaktır.

Yaralasar serisi ile okurların büyük ilgisini kazanan Maral Atmaca, Ötanazi Okulu ile okurları aksiyon dolu bir dünyaya ve aydınlatılmayı bekleyen karanlık dehlizlere davet ediyor.

“Bir kalp ne kadar kıymetli olabilirdi ki? Benim kalbim ölüm kokuyordu.”

Ötanazi Okulu – Ciltli Özel Baskı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu