Edebiyat Kitapları

Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu PDF indir

Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu PDF indir, e-kitap sitemizde Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Maral Atmaca tarafından kaleme alınan Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu kitabı 208 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu kitabını 2789734561237 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu kitap özeti, Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu pdf oku, Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu yandex, Maral Atmaca e-kitap pdf, Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu PDF Drive, Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu PDF Oku

Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu Kısa Özet

Ötanazi Okulu,adını bile ölümden almışkaranlık bir girdaptır.

Kimi ruhlar masumiyetin kokusunda çiçek açacak, kimi ruhlar ise günahın tortusunda solmaya yüz tutacaktır. Yeşil, olmaması gereken bir ailenin, yaşamın ve okulun içinde yaşam mücadelesi vermektedir. İdammahkûmlarının içinde olduğu Ötanazi Okulu gibi karanlık bir okulda hayata tutunmak Yeşil için hiç kolay değildir. Sırlarla dolu bir kalbin taşıyıcısı olmaya zorlanan Yeşil’in kalbi bir çok kişi tarafından istenmektedir.

Bu bireylerden bir diğeride bizzat öz babasıdır.

Babası, Yeşil’in kalbi için okula gizemli bir suikastçı gönderdiğinde işler daha da kızışmaya ekranlara gelecek, Yeşil için bu korkutucu savaşta galip gelmek beklediğinden fazla daha zor olacaktır.

Lakin unutulmaması gereken bir şey mevcuttur: Önemli olan ölüme gönüllü olmak değil, ölümün bile ötesinegeçen bir cesarete sahip olmaktır.

Yaralasar serisi ile okurların büyük ilgisini kazananMaral Atmaca, Ötanazi Okulu ile okurları aksiyon dolubir dünyaya ve aydınlatılmayı bekleyen karanlıkdehlizlere davet ediyor.

“Bir kalp ne kadar kıymetli olabilirdi ki?Benim kalbim ölüm kokuyordu.”

Ötanazi Okulu – Hediyeli Özel Kutu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu