Roman Kitapları

Öte PDF indir

Öte PDF indir, e-kitap sitemizde Öte kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sultan Komut tarafından kaleme alınan Öte kitabı 105 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Öte kitabını 9786051853772 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Öte kitap özeti, Öte pdf oku, Öte yandex, Sultan Komut e-kitap pdf, Öte PDF Drive, Öte Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Öte PDF Oku

Öte Kısa Özet

Sultan Komut’tan deneyen, yanılmaktan korkmayan, yanıldığı yerleri kendi sezen, o yanılgının da edebiyata dahil olduğunu bilen öyküler.

Öte, bir ilk kitap. İlk kitaplara dair söylenen bir çok ezberi yerinden etmeye, sarsmaya aday bir ilk kitap.

Kokulardan, peltelerden, apartmanlardan, kadınadamlardan bahseden; siyasi olmaktan çekinmeyen, bizatihi varoluşu siyasi olan kadınların konuştuğu, konuşulduğu metinler Öte’nin öyküleri. Sultan Komut, çetin bir işe girişiyor. Çok da iyi ediyor.

*Annesi gelin olduğunda kayınvalidesinin aldığı ve babasının atılmasına asla izin vermediği, kahverengi çiçekli kanepenin yanındaki mindere baktı, yoktu. Annesi gelin olduğunda kayınvalidesinin aldığı ve babasının atılmasına asla izin vermediği kahverengi çiçekli kanepenin arkasına baktı, yoktu. Annesi gelin olduğunda kayınvalidesinin aldığı ve babasının asla izin vermediği kahverengi çiçekli kanepenin altına bakmak için eğildi, belini incitti.*

Öte PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu