Roman Kitapları

Ötekileri Görmek PDF indir

Ötekileri Görmek PDF indir, e-kitap sitemizde Ötekileri Görmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Yağmur Ertekin tarafından kaleme alınan Ötekileri Görmek kitabı 200 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ötekileri Görmek kitabını 9786052305508 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ötekileri Görmek kitap özeti, Ötekileri Görmek pdf oku, Ötekileri Görmek yandex, Yağmur Ertekin e-kitap pdf, Ötekileri Görmek PDF Drive, Ötekileri Görmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ötekileri Görmek PDF Oku

Ötekileri Görmek Kısa Özet

İçeride okuyacağın birbirinden travmatik hikayeler, gerçek olaylardan yola çıkarak bir araya getirildi. Dolayısıyla, her birinin yere sağlam basan ve gerçeğe dayanan iki ayağı yer alıyor; mülteci meselesi ve kadına maddi manevi şiddet sorunu…

Çoğunlukla, bir üçüncü sayfa haberi olarak okuduğun, izlediğin, aslında çoğu zaman da okumaya veya izlemeye tahammül edemediğin hikayeler… Yani içeride seni, keyifle okuyup kafa dağıtacağın satırlar beklemiyor. Tersine, toparlanacağın, silkeleneceğin hatta irkileceğin hikayelerle yüz yüze kalacaksın.
Her biri ne yazık ki dillere pelesenk olsa da, aslında bakışlarını kaçırdığın bunca acıyı, gözüne sokmak istedim. Neden mi? Daha adil bir yaşam için harekete geç, elinden geleni ardına koyma diye!

İstiyorum ki, kulağına aşina olan bu hikayelere tekrar dön bak ve gör! Anlamaya çalış!

Çünkü her şey görmek ile başlar!

Peki sen ne kadar görüyorsun?

Soruyorum; çünkü senden yani insandan umudu kesmiş değilim.

Ötekileri Görmek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu