Edebiyat Kitapları

Otizmi Kabullenmek PDF indir

Otizmi Kabullenmek PDF indir, e-kitap sitemizde Otizmi Kabullenmek kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Hamza Dereli tarafından kaleme alınan Otizmi Kabullenmek kitabı 34 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Otizmi Kabullenmek kitabını 9786257121187 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Otizmi Kabullenmek kitap özeti, Otizmi Kabullenmek pdf oku, Otizmi Kabullenmek yandex, Hamza Dereli e-kitap pdf, Otizmi Kabullenmek PDF Drive, Otizmi Kabullenmek Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Otizmi Kabullenmek PDF Oku

Otizmi Kabullenmek Kısa Özet

Tekirdağ’ın Çerkezköy beldesinde 06.03.2001 tarihinde Kumral saçlı ve mavi gözlü bir çocuk dünyaya gelmişti…

İşte o bendim. Çocukluğum çok uysal ve sakin geçti. Tekirdağ`ın Çorlu beldesinde ikamet ediyorum. Esasen Sinoplu’yum. İlköğretim eğitimimi 75. Yıl Mustafa Kemal Okulunda bitirdim. Liseyi de Ticaret Meslek Lisesinde Büro Yönetimi okuyarak bitirdim. Stajımı da Çorlu Belediyesi`nde yapmıştım.
Özel Marmaram Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde öğrenimimi sürdürmekteyim. Herbalife Nutrition`un Bağımsız Distribütörüyüm. Boş kaldığım zamanlarda ise aileme destek olmak için Baba’mın kendine ait olan pazar yeri ve konfeksiyon ’un da çalışarak yardımda yer alıyorum.
Benimde yaşamım bu biçimde ilerliyor ve sürdürmekte…

Yazmış olduğum bu kitabı Otizme Farkındalık kazandırması dileğimle…

Otizmi Kabullenmek PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu