Psikoloji Kitapları

Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon PDF indir

Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon PDF indir, e-kitap sitemizde Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Paul Martin tarafından kaleme alınan Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon kitabı 192 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon kitabını 9789755399621 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon kitap özeti, Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon pdf oku, Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon yandex, Paul Martin e-kitap pdf, Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon PDF Drive, Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon PDF Oku

Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon Kısa Özet

Patrick Bateson ve Paul Martin, pozitif duygu durumuyla oynanan oyunu, *oyunbaz oyun* olarak tanımlayarak oyun ve yaratıcılık literatürüne yeni bir kavram kazandırıyor.

Oyunbaz oyun üzerine yoğunlaşan bu kitap, oyunbaz oyun ve düşüncenin, evrimde, gelişimde oynadığı rolü irdeliyor ve oyunun mizah, düş görme, rüyalar ve değişen bilinç durumlarıyla benzerliklerini irdeliyor.

Yazarlar bunun bunun yanında bu kitapta, yeni davranış ve düşüncelerin üretilmesi olarak yaratıcılığı, bunların uygulamaya geçirilmesi olarak gördükleri inovasyondan ayırarak oyunbaz oyun ve düşüncenin yaratıcılık ve inovasyon yönünden önemini gözler önüne çıkarıyor.

Yaratıcılığı görülmektediran oyunbaz oyun, çocukları, yavru hayvanları eğlendirmekle kalmaz; onları geleceğe hazırlar. Tabii yetişkinler de oyunbaz olmaktan kazançlı çıkar. *Yaşlandığımız için oyun oynamayı bırakmayız, oyun oynamayı bıraktığımız için yaşlanırız* der Bernard Shaw.

Bu kitap, yalnızca biyologlara, psikologlara, eğitimcilere değil, yaratıcılık ve inovasyonla ilgilenen herkese sesleniyor; oyunbaz mekanların sağladığı verimlilik ve üretkenliğe değiniyor. Ve özetle şöyle sesleniyor bütün okurlara: Ne kadar özgürsek, ne kadar oyunbazsak o kadar üretken, o kadar yaratıcı, o kadar yenilikçi oluruz.

Oyun, Oyunbazlık, Yaratıcılık ve İnovasyon PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu