Psikoloji Kitapları

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi PDF indir

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi PDF indir, e-kitap sitemizde Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Christopher K. Germer tarafından kaleme alınan Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi kitabı 288 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi kitabını 9786058031425 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi kitap özeti, Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi pdf oku, Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi yandex, Christopher K. Germer e-kitap pdf, Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi PDF Drive, Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi PDF Oku

Başkalarına, kendinize davrandığınızdan daha mı nazik davranırsınız?

Çok sayıda araştırma, kendinize destekleyici bir arkadaş olmanızın faydalarını ortaya koyuyor. Bu bilimsel temelli uygulama kitabı, sizi sert özeleştirilerin ve hayata geçirilmesi olabilecek olmayan standartların tuzağından kurtararak, duygusal iyileşmeyi sağlamaya yönelik sıra sıra ilerleyebileceğiniz bir yaklaşım sunuyor. Kitap, yazarların dünya çapında on binlerce insana yardım eden ve alanında ezber bozan sekiz haftalık Öz Şefkatli Farkındalık programını anlatıyor. İçinde bulunan meditasyonlar, duygusal egzersizler, gerçek yaşamdan örneklerle ilişki stresini, kilo ve bedensel görünüm meselelerini, sağlık, anksiyete ve diğer yaygın problemleri çözmenize yol gösterecek.

Öz şefkatin tohumları halihazırda içinizde; bu kuvvetli içsel kaynağı nasıl besleyeceğinizi ve yaşamınızı nasıl dönüştürebileceğinizi deneyimleyin.

*Dr. Neff ve Dr. Germer, Öz Şefkatli Farkındalığın dönüştürücü uygulamalarının incelemelerina öncülük ettiler ve on binlerce insan onların yaklaşımlarıyla eğitildi. Şimdi elinizde size derin bir iyileşme ve özgürlük yolculuğunda eşlik edecek bir uygulama kitabı yer alıyor. Bu kitap size bütünüyle ulaşılabilir, açık ve zengin bir yol sağlamaktadır. Lütfen bu kitaptan faydalanın ve bu kitabı başkalarıyla da paylaşın. Bu öğretiler uyanmakta olan bir çok kalbe hizmet edecektir.*

-Tara Brach

Klinik Psikolog Dr. Christopher Germer Harvard Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde psikiyatri alanında öğretim üyesidir. Psikoterapi temelli farkındalık ve şefkat konularında, dünyanın dört bir tarafında seminerlere katılıp eğitimler vermektedir. Psikoterapi ve Meditasyon Enstitüsü ile Şefkat ve Farkındalık Merkezi’nin kurucularındandır.

Doç. Dr. Kristin Neff, Texas Üniversitesi’nde Eğitim Psikolojisi bölümünde ders vermesinin bunun yanında, öz şefkat incelemeleri alanında Christopher Germer ile birlikte iki öncüden biridir. Üniversite mezuniyetinin ardından Budizme ilgi duymuş ve öz şefkati bir branş olarak kabul ettirecek akademik çalışmalar yapmıştır.

Öz Şefkatli Farkındalık Uygulama Rehberi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu