Psikoloji Kitapları

Öz Terapi PDF indir

Öz Terapi PDF indir, e-kitap sitemizde Öz Terapi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Binnur Yeşilyaprak tarafından kaleme alınan Öz Terapi kitabı 606 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Öz Terapi kitabını 9786057076403 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Öz Terapi kitap özeti, Öz Terapi pdf oku, Öz Terapi yandex, Binnur Yeşilyaprak e-kitap pdf, Öz Terapi PDF Drive, Öz Terapi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Öz Terapi PDF Oku

Öz Terapi Kısa Özet

Bu kitap, içinde birden fazla hayat içinde yer alıyor ve onlardan hiç değilse biri sizin yaşamınızla temas edebilir… O temas parçasına tutunarak kendi yaşamınızın izini sürebilirsiniz. Anlatılanlar belki sizin veya tanıdığınız bireylerin öykülerine benzeyebilir… Belki bir yerlerde yazarın gördükleri ile sizin gördükleriniz çakışabilir belki teğet geçebilir… Neler göreceğiniz; bu kitabı okurken sizin, elinizdeki feneri nereye ve nasıl tuttuğunuza bağlı olarak değişebilir şüphesiz…
Yine de kitabı okuyan herkesin, kitapta anlatılan *insan*ı anlayacağına inanıyorum. Kuşkusuz ki bazıları yanlış anlayacaktır ama *doğru* ve *yanlış* diye düşündüğümüz nedir ki tekinsiz bir belirsizlikten başka!

Öz Terapi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu