Sağlık Kitapları

Ozanca Sağlık Mobbing Politika PDF indir

Ozanca Sağlık Mobbing Politika PDF indir, e-kitap sitemizde Ozanca Sağlık Mobbing Politika kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mehmet Ozan Uzkut tarafından kaleme alınan Ozanca Sağlık Mobbing Politika kitabı 334 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ozanca Sağlık Mobbing Politika kitabını 9786053067078 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ozanca Sağlık Mobbing Politika kitap özeti, Ozanca Sağlık Mobbing Politika pdf oku, Ozanca Sağlık Mobbing Politika yandex, Mehmet Ozan Uzkut e-kitap pdf, Ozanca Sağlık Mobbing Politika PDF Drive, Ozanca Sağlık Mobbing Politika Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ozanca Sağlık Mobbing Politika PDF Oku

Ozanca Sağlık Mobbing Politika Kısa Özet

4 Temmuz 1965 senesinde hakim bir babanın ve iktisatçı bir annenin ilk çocuğu olarak Afyon`da dünyaya geldim. Annem ve babamın işi bundan dolayı İlkokulu Antalya Finike`de, ortaokulu Muğla Merkez Ortaokulunda, liseyi de İzmir Atatürk Lisesi`nde okudum. Üniversite eğitimimi 9 Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi`nde aldım. Askerlik vazifemi Mardin Kızıltepe Şenyurt`ta yaptım.

Antalya Finike Hasyurt`ta 16 sene doktorluk görevimi ifa ettim. Son 10 senedir ise Antalya merkezde aile hekimliğinde çalışıyorum. Aynı zamanda Antalya Tabip Odası yönetiminde ve Türk Tabipler Birliği Merkez Konseyi Delegeliği`nde bulundum. Hâli hazırda Mobbing Derneği Antalya il temsilcisiyim.

Mobbing üzerine 30 ilde 300`ün üzerinde seminer verdim. Bunun bunun yanında ulusal ve ülkeler arası kongrelerde mobbingi anlattım.

Antalya Kent Konseyi`nde Sağlık Divanı Başkanı, Kess Sendikası`nda ve Hasta ve Hayvan Hakları Derneği`nde de yönetim kurulu kullanıcı hesabı yapmaktayım. Öncesinde ise Antalya Aile Hekimliği Derneği`nde yönetim kurulu kullanıcı hesabı ile birlikte federasyon delegeliği de yaptım.

Tıp hukuku mobbing ve malpraktis konularında uzun senelerdır adli yeminli bilirkişilik yapıyorum, bunun yanında 10 senedir muhtelif gazete ve dergilerde yazılarım yayımlanmaktadır.

Son bir senedir ise yalnızca Yeni Yüzyıl gazetesine her gün düzenli olarak makaleyazıyorum.

Ozanca Sağlık Mobbing Politika PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu