Edebiyat Kitapları

Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün PDF indir

Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün PDF indir, e-kitap sitemizde Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özkan Sağın tarafından kaleme alınan Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün kitabı 160 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün kitabını 9786257479660 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün kitap özeti, Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün pdf oku, Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün yandex, Özkan Sağın e-kitap pdf, Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün PDF Drive, Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün PDF Oku

Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün Kısa Özet

En büyük umuttur vazgeçmemek…

Küçükken sahilde oyunlar oynayan masum çocuklardık hepimiz.
Sonra kimimiz iyi, kimimiz kötü roller üstlendik.
Kötüye neden kötüsün, iyiye neden iyisin diye sormak aklımıza gelmedi.
Herkes; herkes kadar iyi, herkes kadar kötüydü.
Bir çember etrafında dönüp durduk.
Kimi birilerini, kimi dünyayı, kimi de kendini kurtarmayı düşündü.
Herkesin yaşama yüklediği anlamlar farklılaştı.
Ama mühim olan bir şey vardı elbet.
Sadece bir gün değil, her gün özgür olmak için güzel bir gündü.

Özkan Sağın, kendine özgü mizah anlayışını, yine kendine özgü akıcı üslubuyla yansıttığı bu ilk romanında, bireyin kendini tanıma, gerçekleştirme ve özgürleşme yolculuğunu, bireysel bir anlatı ekseninde değil, daha kapsamlı kapsamlı, toplumsal bir dönüşüm hikâyesi olarak konu alıyor.

Politikadan felsefeye, psikolojiden tarihe, ayrılığa, aşka, ihanete, yani hayatlarımızın parçası olan her şeye dair bu romanın sayfalarında; evde, işte, okulda, mahallede, sokaklarda olduğu gibi, yine göz göze geleceğiz hepimiz

Özgür Olmak İçin Güzel Bir Gün PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu