Sağlık Kitapları

Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme PDF indir

Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme PDF indir, e-kitap sitemizde Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Magda Gerber tarafından kaleme alınan Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme kitabını 9786053650584 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme kitap özeti, Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme pdf oku, Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme yandex, Magda Gerber e-kitap pdf, Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme PDF Drive, Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme PDF Oku

Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme Kısa Özet

Saygı derken ne kastediyorum? Bu kitap işte soruya yanıt vermektedir.

Eğer çocuğunuza doğumundan bu yana saygı ile muamele ederseniz, ona özgüven kazanma ve iyi bir muhakeme gücü geliştirme hususunda daha iyi fırsatlar sunabilirsiniz. Bu ömür boyu süren güvenin tohumlarını atmaktadır. Gözü kapalı bir biçimde dünyaya güvenmektense, diğer insanlarla sağlıklı bir biçimde bağlantı kurmayı öğrenir.

Saygı iki yönlü bir yoldur. Bir anne baba olarak sizin de gereksinimleriniz olduğu gerçeği eşit derecede mühimdir. Anne baba olmak dünya çapındaki en zorlu sorumluluklarından biridir, ister iyi olun ister hasta, ister kendinizi iyi ister kötü hissedin vaktinizi, sabrınızı ve enerjinizi gerektiren yedi gün yirmi dört saatlik bir iştir. Ve bu görev çocuğunuz yetişkinliğe doğru adım attıkça da kolaylaşmaz. Bazı zaman anne babalar için geriye kalan suçluluk duygusu olur, *Keşke bunu en başta yapsaydım…* diye düşünürler.

Her bölümde anne babaların görüşlerine, ailelerle yaptığım çalışmalarla alakalı hikayelere ve ebeveyn/bebek rehberliği derslerimden anekdotlara yer verilmektedir. Gözlem, örnekleme ve görüş alışverişi yoluyla Bebek Eğitmeni Felsefesi dersleri anne babalara çocuklarıyla sağlıklı davranış örüntüleri geliştirmelerini sağlamaktadır.

Özgüven Sahibi Bebek Yetiştirme PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu