Sağlık Kitapları

Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu PDF indir

Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu PDF indir, e-kitap sitemizde Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selnur Atahan tarafından kaleme alınan Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu kitabı 232 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu kitabını 9786053650652 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu kitap özeti, Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu pdf oku, Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu yandex, Selnur Atahan e-kitap pdf, Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu PDF Drive, Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu PDF Oku

Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu Kısa Özet

Bu kitap çocuğunuzla karşılıklı bir güven duygusu yaratmak için evde uygun ortamı nasıl oluşturacağınıza dair yirmiden fazla ipucu sağlamaktadır. Çocuklarımızın rol modeli olan ebeveynler olarak nasıl onların önünde ne kadar uygunsuz davranışlarda olduğumuzu bize açıklamaktadır.

Söz dalaşından kaçınabilmenin on beş yolundan söz etmektedir. Çocuğumuzu ikna edebilmenin yollarını ifade etmektedir. Çocuğumuza davranışlarının sonuçlarını nasıl anlatabileceğimizi ve kendi kendini geliştirmenin yollarını nasıl açabileceğimizi ifade etmektedir. Ayrıca fiziksel ve zihinsel olarak yorucu olan bu yirmi dört saatlik görevde moralimizi yüksek tutabilmenin yollarından da söz etmektedir.

Her gün bir yahut iki ipucu okuyup bunu uygulamaya çalışın, sonuçlarını göreceksiniz.

Ebeveynlik yaşamınızda mutluluklar!

Özgüvenli Çocuklar Yetiştirmenin 125 Yolu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu