Roman Kitapları

Pak Türk’ün Karısı Maria PDF indir

Pak Türk’ün Karısı Maria PDF indir, e-kitap sitemizde Pak Türk’ün Karısı Maria kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ayşe Filiz Yavuz tarafından kaleme alınan Pak Türk’ün Karısı Maria kitabı 222 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Pak Türk’ün Karısı Maria kitabını 9786051558592 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pak Türk’ün Karısı Maria kitap özeti, Pak Türk’ün Karısı Maria pdf oku, Pak Türk’ün Karısı Maria yandex, Ayşe Filiz Yavuz e-kitap pdf, Pak Türk’ün Karısı Maria PDF Drive, Pak Türk’ün Karısı Maria Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pak Türk’ün Karısı Maria PDF Oku

Pak Türk’ün Karısı Maria Kısa Özet

Bodur elmanın çıplak dallarına iki serçe kondu. Yavaşça yaklaştım onlara. Biraz cıvıltı, biraz umut bulmak için hayata dair. Korktu ayak seslerimden ikisi de.

Bir üstteki dala kanatlandı. Dal hafif hafif sallandı. Dün gece yağmış olan yağmurun sularından birkaç damla düştü yere, soğuk ve toprağa karışmaya başlamış olan kahverengi yaprakların üstüne.

Bir ala karga çığlık atarak uçtu çatının üzerinden. İlerideki kavağın çıplak dallarından birine kondu. Hastanenin arka çıkışındaki morgun kapısında bitmiş olan Hüda’yı nabit incir ağacının üzerinde hiç yaprak kalmamış.

Hava karardı. Bir hasta yakını, bir türkü tutturdu inceden, ağlayarak:

*Hastane önü incir ağacı,
Doktor bulamadı bana ilacı.*

Diz çöktüğü duvar dibinden kalktı.
*Ocağıma incir ağacı diktin felek.* diyerek sildi gözlerini
kolunun yenine. Acil servise girmeye hazırlanan bir ambulansın
siren sesi duyuldu. Başka bir Maria’nın hikayesi başladı

Pak Türk’ün Karısı Maria PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu