PDF İndir

Para Ağacı PDF indir

Para Ağacı PDF indir, e-kitap sitemizde Para Ağacı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şermin Yaşar tarafından kaleme alınan Para Ağacı kitabı 152 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Para Ağacı kitabını 9786057289506 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Para Ağacı kitap özeti, Para Ağacı pdf oku, Para Ağacı yandex, Şermin Yaşar e-kitap pdf, Para Ağacı PDF Drive, Para Ağacı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Para Ağacı PDF Oku

Para Ağacı Kısa Özet

Her yaştan yüz binlerce okurun kalbini kazanan Dedemin Bakkalı kitabının yazarından yine çok sevilecek bir eser: Para Ağacı. Şermin Yaşar, yeni kitabında son senelerın en fazla konuşulan gündemlerinden “kolay yoldan para kazanmayı” masaya yatırırken emeğin, üretmenin, çabanın ve dostluğun önemini vurguluyor.

Düşünsenize bütün gün yatıyorsunuz. Kitap okbekliyor, müzik dinlemiyor, hatta tablete bile bakmıyorsunuz… Boş boş, yalnızca yatıyorsunuz. İşte tembel oğlanla tanıştığımda tam anlamıyla bunu yapıyordu. Oyun oynamaya, yemek yemeye, konuşmaya bile üşeniyordu. Annesiyle babası devamlı ondan şikâyet ediyordu. Sonra bir mucize oldu. Tembel oğlan hareket etmeye karar verdi. Ve daha ilk adımında dünyanın en zengin çocuğu oldu. Sonra da geri yattı. İşte bu hikâye, yattığı yerden gezegenin en fazla para kazanan insanı olan tembel oğlanın macerası. Hiçbir şey yapmadan duyup duyabileceğiniz  en acayip macerayı yaşadı bu çocuk. Nasıl mı? Hepsini anlatacağım….

Para Ağacı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu