Ekonomi Kitapları

Para ve Finans PDF indir

Para ve Finans PDF indir, e-kitap sitemizde Para ve Finans kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Gülsün Gürkan Yay tarafından kaleme alınan Para ve Finans kitabı 574 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Para ve Finans kitabını 9786053992547 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Para ve Finans kitap özeti, Para ve Finans pdf oku, Para ve Finans yandex, Gülsün Gürkan Yay e-kitap pdf, Para ve Finans PDF Drive, Para ve Finans Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Para ve Finans PDF Oku

Para ve Finans Kısa Özet

Para ve Finans, Teori-Politika kitabının kapsamı finans alanında gelişen ve değişen odak ve kavramlar çerçevesinde tasarlanarak, zengin bir içerikle kaleme alınmıştır.

Kitabın geniş kapsamlı konuları, para talebinden, para arzının yaratılması surecine; faiz oranlarından doviz kurlarına; pozitif ve normatif enflasyon teorilerinden enflasyonun / dezenflasyonun maliyetlerine; parasal kurallar-iradi politikalar tartışmalarından optimal politik tasarımına, bağımsız merkez bankası ve hedeflemelere; para politikası transmisyon kanallarından para-kur ve maliye politikalarının koordinasyonuna; bankacılık teorisinden finansal kriz teorilerine; finansal risk yönetiminden finansal regülasyona kadar uzanan birden fazla alt alanı içermektedir.

Para ve Finans PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu