Ekonomi Kitapları

Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar PDF indir

Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar PDF indir, e-kitap sitemizde Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Attila Köksal tarafından kaleme alınan Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar kitabını 9786257191258 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar kitap özeti, Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar pdf oku, Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar yandex, Attila Köksal e-kitap pdf, Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar PDF Drive, Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar PDF Oku

Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar Kısa Özet

Türk sermaye piyasalarının duayenlerinden olan Attila Köksal bey, bu kitabında okuyucularına finans bölgesindeki son bilimsel incelemeleri yansıtmakla kalmıyor, bunun yanı sıra otuz yıla yakın bir tecrübesini de süzerek veriyor. Bu tecrübenin içinde Attila bey’in hem kendi iş yaşamından hem CFA Enstitüsü’ndeki yönetim kurulu kullanıcı hesabı görevinden hem de FODER (Finansal Okuryazarlık ve Erişim Derneği) bünyesinde binlerce insana verdiği eğitimlerden anılar ve çıkarımlar bulacaksınız. Bu kitap, her yaştan ve meslekten insanın istifade edebileceği ve basit bir dile sahip finansal bir rehberdir.

Doç. Dr. Orhan Erdem
Puri School of Business – Rockford Üniversitesi, ABD

Finansal okuryazarlığımız yok denecek kadar az. Saplantılarımız var. Kulaktan dolma bilgilere körü körüne bağlılığımız var. Tüm bunlar birleştiği zaman da parasal konularda yaptığımız korkunç hatalar var. Attila Köksal bu harika kitabında bu konuların hepsini tane tane anlatıyor. Sizi parasal konularda yapacağınız hatalardan koruyor. Zevk ile okuyacağınız, okuduğunuzda, seneler sürecek yatırım macerasınizde yapacağınız hataları azaltacağınız bir kitap.

Özgür Demirtaş

Attila Koksal, sermaye piyasalarının Türkiye’de kurumsallaşması ve ülkeler arası standartlara ulaşmasına öncülük etmiş bir isim… Yatırım komitesi, karar alma süreçleri, yatırım politikasının belirlenmesi onun Türkiye ile tanıştırdığı kavramlardan bazıları… Bugün sermaye piyasalarımızın sağlam temeller üzerine oturması, o ve onun yetiştirdiği yöneticilerin eseri…

Atilla Koksal, kariyeri boyunca elde ettiği birikimini bizlerle paylaşmaya sürdürmekte. Yatırım eğilimleri, yatırımcı davranıştan ve özellikle parasal konularda yapılan hatalar akıcı bir dille aktarılıyor. Geçmişteki hatalardan çıkarılan dersler, yatırım alışkanlıklarının hızla değiştiği ülkemizde, yatırımcılarımıza verecekleri kararlarda ışık tutacaktır.

Dr. Alp Keler, CFA

Parasal Konularda Yaptığımız Hatalar PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu