Edebiyat Kitapları

Paris’te Uzun Bir Gece PDF indir

Paris’te Uzun Bir Gece PDF indir, e-kitap sitemizde Paris’te Uzun Bir Gece kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Dov Alfon tarafından kaleme alınan Paris’te Uzun Bir Gece kitabı 448 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Paris’te Uzun Bir Gece kitabını 9786057649911 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Paris’te Uzun Bir Gece kitap özeti, Paris’te Uzun Bir Gece pdf oku, Paris’te Uzun Bir Gece yandex, Dov Alfon e-kitap pdf, Paris’te Uzun Bir Gece PDF Drive, Paris’te Uzun Bir Gece Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Paris’te Uzun Bir Gece PDF Oku

Paris’te Uzun Bir Gece Kısa Özet

CWA Uluslararası Hançer Ödülü Sahibi

Times, Telegraph ve FT’nin 2019’un en iyi kitapları seçkisi

İsrailli bir teknoloji şifrketi yöneticisi, Charles de Gaulle Havalimanı’nda kırmızılara bürünmüş bir kadınla birlikte ortadan kaybolduğunda, herkes genç çiftin kaçamak yaptığını ve bunun gayet normal olduğunu düşünür. Lakin İsrail yine de ülke çapında alarma geçmiştir.

Paris Polis Teşkilatı’ndan Komiser Léger bu olayda çok fazla tesadüf olduğunu fark eder. Aynı uçaktan inen başka bir İsrailli gencin silah zoruyla otel odasından kaçırılmasıyla şüpheleri doğrulanır.

Bir yandan ülkeler arası diplomatik kriz patlak verirken, öte yandan da kurbanları tanımlama ve kaçırılmalarının ardındaki nedeni bulma yarışı hızlanır. Aynı anda gizli Çinli komando grubu çatılardan olanları izlemekte ve her geçen dakika Paris’in çeşitli yerlerinden morga yeni cesetler taşınmaktadır.

Bu, gerçekten de Işıklar Şehri’nin en uzun gecesidir.

*Nefes kesecek kadar heyecanlı.*
The Times

*Gerilim dozu yüksek bir casusluk romanı.*
Daily Telegraph

Paris’te Uzun Bir Gece PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu