Hukuk Kitapları

Pdfdrive2 PDF Kitap sitesi

Pdfdrive2 PDF Kitap sitesi, e-kitap sitemizde Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Sertkan Erdurmaz tarafından kaleme alınan Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı kitabı 300 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı kitabını 9786257262293 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı kitap özeti, Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı pdf oku, Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı yandex, Sertkan Erdurmaz e-kitap pdf, Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı PDF Drive, Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pdfdrive2

Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı Kısa Özet

Bu çalışma, Adli-İdari Hâkimlik sınavları ile İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı sınavlarına hazırlanan adaylara faydalı olması ümidiyle titizlikle hazırlanmış bir eserdir. Kitap, akademik bir eser olmayıp söz konusu sınavlar için hazırlanmışsa da bu dersi ilk defa çalışacak olan üniversite öğrencisi kardeşlerimiz için de bu eserin, yardımcı kitap mahiyetinde bulunacağını düşünüyoruz.

Bu çalışmayı hazırlarken temel amacımız ve hedefimiz *efradını cami, ağyarını mani* bir eser hazırlamaktı. Diğer bir ifadeyle, Adli-İdari Hâkimlik sınavları ile İcra Müdür ve Müdür Yardımcılığı sınavlarına hazırlanan bir arkadaş için *olması gereken her şeyin olduğu, olması gerekmeyenlerin olmadığı* bir eser ortaya koymaya çalıştık. Bunu da büyük bir titizlikle hazırladığımız bu eserde başardığımıza inanıyoruz.

Medeni Usul Hukuku gibi geniş kapsamlı bir dersi çalışırken düz metinler halinde yığılmış bilgileri okumak sıkıcı olabileceğinden yahut dersin içinde kaybolmanıza sebebiyet verebileceğinden, bunu engellemek adına *Kısım* ve *Bölüm*leri olabildiğince fazla tuttuk; söz konusu bu bölümleri 6100 sayılı Hukuk Muhakemeleri Kanunu’nda ele alınan sırası ile uyumlu bir biçimde tespit ettik; mühim görülen yerleri ve en güncel değişiklikleri birbirinden farklı özel kutulara koyduk; her bölümün sonunda ise o bölüme ait en güncel çıkmış soruya ve o bölüme ilişkin özet mahiyetinde tablolara yer verdik.

İnanıyoruz ki vermiş olduğunuz doğru *karar*lar ile başarıya ulaşacaksınız…

Karar Medeni Usul Hukuku Konu Anlatımı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu