Tarih Kitapları

Peaky Blinders PDF indir

Peaky Blinders PDF indir, e-kitap sitemizde Peaky Blinders kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Carl Chinn tarafından kaleme alınan Peaky Blinders kitabı 272 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Peaky Blinders kitabını 9786257359061 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Peaky Blinders kitap özeti, Peaky Blinders pdf oku, Peaky Blinders yandex, Carl Chinn e-kitap pdf, Peaky Blinders PDF Drive, Peaky Blinders Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Peaky Blinders PDF Oku

Peaky Blinders Kısa Özet

BBC’de yayına girdiği ilk günden bu yana tüm dünya çapında ses getiren Peaky Blinders, Birinci Dünya Savaşı’nın ardından Thomas Shelby ile suç çetesinin Birminagham’ın arka sokaklarındaki yükselişini anlatır. Lakin diziye konu olan karakterlerin arkasındaki gerçek hikâyeler de en az dizi kadar karanlık, dramatik ve ilgi çekicidir.

Dizide Thomas Shelby’nin baş düşmanı olan Billy Kimber, aslında Birmingham’da doğup büyümüş, keskin zekâlı ve çok kuvvetli bir dövüşçüdür.
Bu özellikleri ona Birmingham Çetesi’nin önderliğini kazandırır. Çok geçmeden, çete üyelerinin de acımasız davranışları sebebiyle, İngiltere’nin dört bir yanı çete hadiseleriyla çalkalanmaya başlar.

Lakin Peaky Blinders kısa bir süre sonra öte yandan hâkimiyeti ele geçirmek isteyen Sabini Çetesi’yle yüzleşirken, diğer yandan da peşlerindeki polislerden kurtulmak için amansız bir mücadeleye girişir.

Gerçek Peaky Blinders, Billy Kimber öncülüğündeki Birmingham Çetesi’dir.

Bu da onların gerçek hikâyesidir.

Peaky Blinders PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu