Edebiyat Kitapları

Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir

Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap PDF indir, e-kitap sitemizde Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. D. J. Machale tarafından kaleme alınan Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap kitabı 1264 sayfadan oluşup, kapak olarak yayınlanmıştır. Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap kitabını 5026548063067 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap kitap özeti, Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap pdf oku, Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap yandex, D. J. Machale e-kitap pdf, Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Drive, Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap PDF Oku

Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap Kısa Özet

Pendragon 1 – Ölüm Taciri

 

Zamanın sınırlarını aşan ve dünyayla alakalı tüm bildiklerimizi sorgulayacağınız nefes kesen bir macera başlıyor!

Sıradan bir genç olan on dört yaşındaki Bobby Pendragon, günün birinde çok özel bir kabiliyeti olduğunu keşfeder: O, “”sihirli kanallar”” aracılığıyla zamanda yolculuk yaparak başka dünyalara gidebilen bir Gezgin’dir. Lakin bu harika yetenek bi hayli mühim bir görevi de bununla birlikte getirecektir: Dünyayı kurtarmak zorunda kalmak gibi!

Üstelik yalnızca bildiğimiz anlamda “”Dünya’yı”” değil. Bobby kısa bir sürede evrendeki yaşamın hiç de düşündüğü gibi olmadığını öğrenir. Kendini aniden farklı bir boyutta, zorba bir hükümdar tarafından yönetilen ve tehlikeli bir isyanın eşiğinde olan, üç güneşli Denduron gezegeninde bulur. Ve buradaki halk, onun yardımına muhtaçtır.

Bobby ailesini yeniden görmek istiyorsa onları kurtarmak zorundadır. Çünkü onun da keşfetmek üzere olduğu gibi, Denduron yalnızca bir başlangıç…

“”Hayallerinin Dünya’yla sınırlı kalmasını istemeyenler için macera dolu bir hikâye.””
School Library Journal

 

Pendragon 2 – Kayıp Şehir Faar

 

Okyanusun altindaki efsane şehrin bulunmasiyla macera kaldiği yerden sürdürmekte!

On dört yaşındaki Bobby Pendragon yaşıtlarından çok değişikdır. Bir Gezgin olan dayısı, boyutlar arası bir kaosu engellemeye çalışmak ve Evreni bir şeytandan korumak zorundadır. Bu zorlu görev için çıkacağı yolcuklukta yanına Bobby’yi de alır.

Denduron’dan daha yeni dönen Bobby bu kez kendini Cloral adlı, tamamen suyla kaplı bir diyarda bulur. Cloral çok büyük bir felaketin eşiğindedir. Bobby’nin gönderdiği günceleri okuyan dostları, yüzen şehirler içinde savaşın başlamak üzere olduğunu öğrenir. Kendi dünyasında basketbol yıldızı ve popüler bir çocuk olan Bobby, bölgenin yağmacılardan temizlenmesini ve Cloral’ın tek kurtuluş yolu olan Kayıp Şehir Faar’ın bulunmasını sağlayabilecek midir?

Zamana karşı yarışa hazır mısınız?

“”Yeni dünyalar kurgulamakta usta olan MacHale, büyüleyici yerler ve benzersiz karakterler yaratmaya sürdürmekte.””

-VOYA-

 

Pendragon 3 – Geçmiş Zaman Savaşı

 

Geleceği kurtarmak istiyorsa geçmişi yeniden yazmak zorunda!

On dört yaşındaki Bobby Pendragon müthiş bir arkadaş, spor yıldızı ve bir Gezgin’dir. Dayısıyla birlikte başka bir boyuttaki Denduron’da iç savaşa katılmak zorunda kalmış ve oradan da tehlike altındaki, sularla kaplı Cloral’a gitmiştir. Bu kez Bobby kendini yine mekân ve zaman sınırlarının ötesinde fakat tanıdık bir yerde bulacaktır: Birinci Dünya.

Bobby ve Cloral’ın Gezgini Spader 1937’nin New York’una gelirler. Burada gangsterlerin ve ulaşan savaşın ortasında kalan ikili, öte yandan da Saint Dane’in hain planının ne olduğunu öğrenmeye çalışacaktır. Peki Bobby önündeki zor seçimlere gerçekten hazır mıdır?

Pendragon Serisi Takım Set 3 Kitap PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu