Roman Kitapları

Pera Mera PDF indir

Pera Mera PDF indir, e-kitap sitemizde Pera Mera kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Murat Yalçın tarafından kaleme alınan Pera Mera kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Pera Mera kitabını 9789750733741 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pera Mera kitap özeti, Pera Mera pdf oku, Pera Mera yandex, Murat Yalçın e-kitap pdf, Pera Mera PDF Drive, Pera Mera Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pera Mera PDF Oku

Pera Mera Kısa Özet

Kendimi değiştirmiyorum, dünyayı değiştirmiyorum ama gerçekliği değiştirerek, kendi hayallerimin arkasına gizleyerek kendi yenidünyamı kuruyorum… Mesela geçenlerde Çinlilerin Dönüşüm’ü okurken ağızlarının sulanıp sulanmadığını merak ettim.

Murat Yalçın’ın yeni öykü kitabı Pera Mera, kentle kır arasına sıkışmış hayatları değil, kentle kır içinde gidip gelen göstergeleri anlatıyor. Pera’nın güncel simgelerinden biri haline gelmiş Hazzopulo köpeğinden yola çıkarak kent ve kır karşı karşıya geldirması yapmıyoruz; ama anımsıyoruz. Öykülerin en kuvvetli yanı bu; kokuların bize geçmiş bir zamanı, uzaklarda kalmış bir mekânı anımsatması. Murat Yalçın, dilimizin tadını çıkararak çok boyutlu bir ustalık kitabı kaleme almış.

Pera Mera PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu