Çocuk Kitapları

Pera Palasta Gölge Oyunu PDF indir

Pera Palasta Gölge Oyunu PDF indir, e-kitap sitemizde Pera Palasta Gölge Oyunu kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Kayahan Demir tarafından kaleme alınan Pera Palasta Gölge Oyunu kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Pera Palasta Gölge Oyunu kitabını 9786050831788 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pera Palasta Gölge Oyunu kitap özeti, Pera Palasta Gölge Oyunu pdf oku, Pera Palasta Gölge Oyunu yandex, Kayahan Demir e-kitap pdf, Pera Palasta Gölge Oyunu PDF Drive, Pera Palasta Gölge Oyunu Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pera Palasta Gölge Oyunu PDF Oku

Pera Palasta Gölge Oyunu Kısa Özet

Tarihin gizemli gerçekleriyle şifreli ipuçlarını bir araya getiren macera yüklü bir İstanbul polisiyesi!

Şifre Bilimci Milas Ulukan, ülkeler arası bir polisiye edebiyatı organizasyonu için Beyoğlu’nun incisi Pera Palas Oteli’ne davet edilmiştir. Etkinlik içeriğine uygun bir güzellikte devam ederken beklenmedik bir olay gerçekleşir.

Otelin Demir Leydisi olarak adlandırılan asansörünün içinde bir cinayet işlenmiştir. Bu gizemli cinayetin perde arkası ise tarihin tozlu raflarında saklıdır.

Şifreli bir kalem, üzerinde Agatha Christie yazması gereken fakat 2. Abdülhamid Han yazılı esrarengiz bir anahtar ve yüz yıllık emaneti taşıyan tarihi bir sandık…

Pera Palas’ın tarih kokan dehlizlerinde başlayan; Yıldız Sarayı, Beylerbeyi Sarayı ve Sultan 2. Mahmud Türbesi’nin ıssız koridorlarına kadar uzanan heyecan dolu bir koşuşturmaca…

Hırs ve intikamın kesiştiği noktada, onlarca yıl itinayla korunmuş asırlık emanetin izinde kıran kırana bir mücadele!

Merak edilen soru şu: İyiler mi önce davranacak yoksa kötüler mi?

Pera Palasta Gölge Oyunu PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu