Edebiyat Kitapları

Perde Arkası PDF indir

Perde Arkası PDF indir, e-kitap sitemizde Perde Arkası kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Funda Menekşe tarafından kaleme alınan Perde Arkası kitabı 294 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Perde Arkası kitabını 9786257245227 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Perde Arkası kitap özeti, Perde Arkası pdf oku, Perde Arkası yandex, Funda Menekşe e-kitap pdf, Perde Arkası PDF Drive, Perde Arkası Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Perde Arkası PDF Oku

Perde Arkası Kısa Özet

*Siz hiç kayboldunuz mu? Olduğunuz yerde dururken, çevrenizde bir hayat akıp giderken… Siz tüm yaşananlara rağmen görünmez olmayı başarıyor olmanın huzurunu hissederken kayboldunuz mu? Ben kayboldum. Bir beden ve bir ruhtan oluşmuş bu bütünlüğün insan olmasına izin vermediğim seneler geçirdim. Kimse beni tanımasın, ben kimseyi tanımak zorunda kalmayayım istedim.

Bilinmemek ve kimse tarafından hatırlanmamak istedim…*

Ya kaybolduğunuz yerde kalmak niyetindeyken beklenmedik olaylar gelip kapınızı çalarsa…
Ferda’yı arkalarına gizlendiği kitapların dünyasından gerçek dünyaya döndürecek olan olay neydi? Herkes göründüğü kadar masum veya suçlu muydu?

Perde Arkası, sırrı, psikolojiyi ve anlatılanın arkasındaki gerçeği sorgulamayı seven herkesi hadiselerin perde arkasına birlikte bakmaveyavet ediyor.

Perde Arkası PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu