Ekonomi Kitapları

Performans için Koçluk PDF indir

Performans için Koçluk PDF indir, e-kitap sitemizde Performans için Koçluk kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. John Whitmore tarafından kaleme alınan Performans için Koçluk kitabı 312 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Performans için Koçluk kitabını 9786059200332 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Performans için Koçluk kitap özeti, Performans için Koçluk pdf oku, Performans için Koçluk yandex, John Whitmore e-kitap pdf, Performans için Koçluk PDF Drive, Performans için Koçluk Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Performans için Koçluk PDF Oku

Performans için Koçluk Kısa Özet

Performans için Koçluk, tüm dünya çapında koçlar, önderler, yetenek yöneticileri ve profesyoneller için eksiksiz bir kaynak. Etkisi ispatlanmış G-R-O-W modelini öne çıkaran bu bir numaralı koçluk kitabı, koçluk mesleğinin temelini oluşturuyor. İnsanların içlerindeki en iyiyi çıkarmalarını sağlamanın neden üretkenlik, büyüme ve bağlılığın anahtarı olduğunu açıklıyor. Anlamlı bir koçluk kültürü, organizasyonlar ve çalışanlar içindeki ilişkiyi dönüştürme ve uzun vadeli başarı yolunda her iki tarafın da birlikte yürümesini sağlama potansiyeline sahiptir.

Koçluk sektörünün öncüsü Sir John Withmore ve performans koçluğunda küresel pazar önderi olan Performance Consultants tarafından yazılan bu kapsamlı bir biçimde güncellenmiş ve genişletilmiş baskı, organizasyon kültürüne geleneksel yaklaşımda devrim yaratacak. Yeni faaliyetler, kurumsal örnekler, koçluk diyalogları ve terimleri sözlüğü ile öğrenme sürecini kuvvetlendirirken, yeni eklenen fazla mühim bir bölüm koçluğun faydalarının yatırım getirisi olarak nasıl ölçüleceğini gösteriyor.

Performans için Koçluk PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu