Edebiyat Kitapları

Peri Diyarı PDF indir

Peri Diyarı PDF indir, e-kitap sitemizde Peri Diyarı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Frewin Jones tarafından kaleme alınan Peri Diyarı kitabı 224 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Peri Diyarı kitabını 9786053046950 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Peri Diyarı kitap özeti, Peri Diyarı pdf oku, Peri Diyarı yandex, Frewin Jones e-kitap pdf, Peri Diyarı PDF Drive, Peri Diyarı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Peri Diyarı PDF Oku

Peri Diyarı Kısa Özet

Sıradan bir kız, Peri Diyarı’nın kayıp prensesi olduğunu keşfediyor. Artık iki dünya ve iki aşk içinde kalacağı büyük bir sınav onu bekliyor.

Anita sıradan bir hayat yaşıyordu. Ta ki zarif bir yabancı onu başka bir dünyanın içine çekene dek. Genç kız, burada aslında Peri Diyarı’nın kayıp prensesi Tania olduğunu keşfetti. O, beş yüzyıl önceki düğününden hemen önce gizemli bir biçimde ortadan kaybolduğundan beri Peri Dünyası karanlığa gömülmüştü. Şimdi onun dönüşüyle her şey yeniden hayat bulmaya başlıyordu. Ama Tania, Anita’nın dünyasını veya orada sevdiği genci bir türlü unutamıyordu. İki aşk ve iki dünya içinde kalan Tania uzun zaman önce neden ortadan kaybolduğunu çok geçmeden keşfedecekti. Artık herkesin kaderi onun elindeydi. Tania yalnızca kendisinin sahip olduğu sihirli yetenekle hem kendisini hem de bütün Peri Dünyası’nı tehdit eden hain planı durdurmak zorundaydı.

Ölümlüler dünyasında sıradan bir hayat süren Anita’nın tüm bildikleri bir günde değişecekti. Çünkü genç kız Peri Diyarı’nın kayıp prensesi Tania olduğunu keşfetti. Beş yüzyıl önce ortadan kaybolup tüm dünyasını karanlığa boğan Tania’nın evine dönüşü Peri Dünyası’nı ve hiç hatırlamadığı ailesini sevince boğdu. Lakin Tania, artık iki dünya ve iki aşk içinde sıkışıp kalmıştı. Ve yalnızca kendisinin sahip olduğu özel bir yetenekle herkesi kurtarması gerekiyordu.

Peri Diyarı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu