Edebiyat Kitapları

Peri Palas PDF indir

Peri Palas PDF indir, e-kitap sitemizde Peri Palas kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ömer Faruk Yazıcı tarafından kaleme alınan Peri Palas kitabı 176 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Peri Palas kitabını 9786257854658 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Peri Palas kitap özeti, Peri Palas pdf oku, Peri Palas yandex, Ömer Faruk Yazıcı e-kitap pdf, Peri Palas PDF Drive, Peri Palas Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Peri Palas PDF Oku

Peri Palas Kısa Özet

*Metrûk binalar, lağımlar, hamamlar, bostan kuyuları, çeşme yalakları, değirmenler, mezarlıklar, saçak altları, ulu deryâların dipleri, dağların etekleri, vadiler ve dahi mağaralar acâyiplere mesken süflî zâviyelerdir. Hâşâ besmelesiz girilmez.*

Zâviyetü’s-Süfliyye – Kurtubî-i Cedîd

Faruk, nihayet ile ilgili onlarca hikâye duyduğu Peri Palas’ı bulmuş ve acayipleri misafir eden bu otelin sahibi hayalet Mümtaz Bey’le tanışmıştı.

O günden sonra Peri Palas’ta karşı karşıya geldiğı gulyabanilerden kaftarlara, cinlerden karabasanlara, oburlardan al karılarına kadar birden fazla acayiple birlikte hiç beklemediği çetin maceralara girecek, İstanbul’u karanlığın gazabından korumaya çalışacaktı.

Peri Palas PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu