Bilgisayar Kitapları

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş PDF indir

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş PDF indir, e-kitap sitemizde PHP ile İnternet Programcılığına Giriş kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Faruk Kaynaklı tarafından kaleme alınan PHP ile İnternet Programcılığına Giriş kitabı 360 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. PHP ile İnternet Programcılığına Giriş kitabını 9786059129664 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. PHP ile İnternet Programcılığına Giriş kitap özeti, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş pdf oku, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş yandex, Faruk Kaynaklı e-kitap pdf, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş PDF Drive, PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş PDF Oku

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş Kısa Özet

Hayatımızın vazgeçilmez bir parçası durumuna gelen web uygulamalarının ve sitelerinin onlarcasını günlük iş akışımız içinde farkında olarak yahut olmayarak kullanıyoruz. Ücretli yahut ücretsiz bir web uygulamasını kullanmak istediğimizde en sıklıkla karşımıza çıkan dil PHP’dir. Ayrıca kendi geliştireceğimiz uygulamalarda, yardıma ihtiyaç duyduğumuzda en fazla kaynağa sahip olan dil de yine PHP’dir.

Kitabın yazımında PHP ile ilgili hiç bilgisi olmayanlar hedef alınarak temel PHP konuları ile ilgili giriş ve orta düzeyde bilgiler verilmiştir. Anlatımda olabilecek olduğunca sade bir dil kullanılmış, kısa ve öz örnekler ile konular kavratılmaya çalışılmıştır.

Toplamda hemen hemen 260 çözümlü örnek ve çözümü size bırakılmış 110 çalışma sorusu verilmiştir. Kitapta fonksiyonlar, sabitler ve değişkenler ile alakalı bilgi verilirken resmi PHP sitesi referans alınmıştır. Lakin kullanılan PHP sürümüne bağlı olarak bazı bilgiler değişiklik gösterebilir. Bu kitap PHP ile yapılabilecek temel işlemlere odaklı bir kaynak olarak dizayn edilmiştır. İlgili üniversite ve yüksek okullarda ders kitabı olacak biçimde hazırlanan kitabımızı bunun yanı sıra PHP’ye yeni başlayanlar da kaynak olarak kullanabilir.

Web Sunucusu Nedir?
Web Sunucu Kurulumu ve Yayınlama
PHP Dili Yazım Bilhassari
Değişkenler ve Sabitler
Matematik ve Metin Operatörleri
Atama ve Karşılaştırma Operatörleri
Mantıksal ve Bit İşlem Operatörleri
Uzun metinlerin Kullanımı
Karar Kontrol Yapıları
Döngü Yapıları
Fonksiyonlar
Diziler
Nesneler
Dosya ve Dizin İşlemleri
Web Form Uygulamaları
Birden Fazla PHP Dosyasından
Oluşan Programlar
Hata Yönetimi
Veritabanı İşlemleri
PDO ile Veritabanı İşlemleri
Sayfalar Arası Veri Aktarım Yöntemleri
XML Belgelerinin PHP ile İşlenmesi

PHP ile İnternet Programcılığına Giriş PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu