Müzik Kitapları

Piyano İçin Makamsal Minyatürler PDF indir

Piyano İçin Makamsal Minyatürler PDF indir, e-kitap sitemizde Piyano İçin Makamsal Minyatürler kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Çağla Serin Özgöz alıcı tarafından kaleme alınan Piyano İçin Makamsal Minyatürler kitabı 24 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Piyano İçin Makamsal Minyatürler kitabını 9786054957897 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Piyano İçin Makamsal Minyatürler kitap özeti, Piyano İçin Makamsal Minyatürler pdf oku, Piyano İçin Makamsal Minyatürler yandex, Çağla Serin Özgöz alıcı e-kitap pdf, Piyano İçin Makamsal Minyatürler PDF Drive, Piyano İçin Makamsal Minyatürler Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Piyano İçin Makamsal Minyatürler PDF Oku

Piyano İçin Makamsal Minyatürler Kısa Özet

Bu kitapta makamsal yapıda ve ufak ölçekli 13 özgün eser bulunmaktadır. Eserler hem piyano öğrencilerinin teknik ve müzikal gelişimine katkı sağlayacak hem de makamsal tonların en belirgin ayrıntı kısmını duyuracak biçimde hazırlanmıştır. Bu bakımdan çoğunlukla dörtlü armoni, arada bir de üçlü ve dörtlü armoninin birlikte kullanılmasıyla bestelenmiştir. Kitapta Nihavent, Hüseyni, Karcığar, Hicaz, Kürdi, Nikriz ve Segâh makamlarından örnekler sunulmuştur.

Hem amatör hem mesleki piyano eğitim hayatına katkı sağlaması amaçlanan bu kitaptaki eserleri, ilk sayfalarında bulunan QR kodlarından yararlanarak dinlemek olabilecekdür. Kitaptaki eserlerin bütün piyano eğitimcileri ve öğrencileri tarafından sevilerek seslendirilmesi dileğiyle…

Piyano İçin Makamsal Minyatürler PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu