Müzik Kitapları

Piyano Metodu 2 PDF indir

Piyano Metodu 2 PDF indir, e-kitap sitemizde Piyano Metodu 2 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatma Nilgün Kırkağaçlıoğlu tarafından kaleme alınan Piyano Metodu 2 kitabı 74 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Piyano Metodu 2 kitabını 9786057796080 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Piyano Metodu 2 kitap özeti, Piyano Metodu 2 pdf oku, Piyano Metodu 2 yandex, Fatma Nilgün Kırkağaçlıoğlu e-kitap pdf, Piyano Metodu 2 PDF Drive, Piyano Metodu 2 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Piyano Metodu 2 PDF Oku

Piyano Metodu 2 Kısa Özet

* Piyano metodu eğitim serisi özellikle müzik kurslarında ve seçmeli ders olarak piyano eğitimi veren okullarda rahatlıkla uygulanabilecek 17 yıllık uygulama deneyimi ile hazırlanmış çocuklar için temel piyano eğitim metodlarının birincisidir.

* Öğrenciyi zorlamadan, tekrarlarla, bona ve solfej çalışmalarıyla destekleyen

* Müzik teorisi ve piyano öğretimi müfredatına uygun olarak, sıra sıra hazırlanmış

* Klavye fotoğraflarıyle görsel olarak desteklenmiş bilgiler içeren

* Sağ ve sol elde 2 oktava kadar beyaz tuşların, müzikal ufak şarkılarla öğretildiği

* Kolay öğreten bir piyano metodudur.

Bu kitabı hazırlarken 28 yıllık müzik öğretmenliğim ve 17 yıllık piyano eğitimciliğimin tecrübelerinden yararlanarak yola koyuldum. 5 yaş öğrencimden 53 yaşındaki öğrencime kadar eğitim verdiğim zamanlarda karşı karşıya geldiğım tüm zorlukları göz önünde bulundurarak piyano metodlarımda 1,2,3,4 düzeyleri hazırladım.

Tüm eğitimci dostlarıma ve öğrencilerime başarılar diliyorum.

– Nilgün Kırkağaçlıoğlu

Piyano Metodu 2 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu