Müzik Kitapları

Piyano Metodu – 4 PDF indir

Piyano Metodu – 4 PDF indir, e-kitap sitemizde Piyano Metodu – 4 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Fatma Nilgün Kırkağaçlıoğlu tarafından kaleme alınan Piyano Metodu – 4 kitabı 78 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Piyano Metodu – 4 kitabını 9786054245123 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Piyano Metodu – 4 kitap özeti, Piyano Metodu – 4 pdf oku, Piyano Metodu – 4 yandex, Fatma Nilgün Kırkağaçlıoğlu e-kitap pdf, Piyano Metodu – 4 PDF Drive, Piyano Metodu – 4 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Piyano Metodu – 4 PDF Oku

Piyano Metodu – 4 Kısa Özet

Değerli Meslekdaşlarım,

Piyano eğitim kitaplarımın 4.Seviyesi, 1, 2 ve 3`üncü kitapların devamı olarak hazırlanmıştır.
Bu kitapta bulunan klasik piyano eserleri senelerda yetiştirdiğim öğrencilerimin en fazla beğendikleri eserlerdir. Başarılar dilerim,
Nilgün Kırkağaçlıoğlu

24.09.1959 senesinde Gaziantep`te dünyaya geldi. Müzikle ilk defa ilkokul 1.sınıfta mandolin dersleri alarak tanıştı. Lise senelerında gitar ve piyano dersleri aldı. 1979 senesinde girdiği Gazi Üniversitesi Müzik Eğitim Fakültesi bölümünde 4 yıl boyunca Piyano Ana Sanat Dalı eğitimini Prof.Dr.Süleyman Sırrı GÜNER ile bitirdi.

26 yıl boyunca çeşitli devlet okullarında müzik öğretmenliği ve 11 yıl idarecilik yaptı.Aynı senelerda özel piyano dersleri vererek müzik alanında öğrenciler yetiştirdi. 2008 senesinde emekli oldu ve kendi dershanesi Sonat Müzik Kursu`nu açtı. 8 yıl boyunca müziğin her dalında birebir eğitim verilen M.E.B`na bağlı dershanesinde piyano eğitmeni olarak müzik yaşamına sürdürmektedir.

Piyano Metodu – 4 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu