Siyaset Kitapları

Popülizmin Küresel Yükselişi PDF indir

Popülizmin Küresel Yükselişi PDF indir, e-kitap sitemizde Popülizmin Küresel Yükselişi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Benjamin Moffitt tarafından kaleme alınan Popülizmin Küresel Yükselişi kitabı 280 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Popülizmin Küresel Yükselişi kitabını 9789750529467 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Popülizmin Küresel Yükselişi kitap özeti, Popülizmin Küresel Yükselişi pdf oku, Popülizmin Küresel Yükselişi yandex, Benjamin Moffitt e-kitap pdf, Popülizmin Küresel Yükselişi PDF Drive, Popülizmin Küresel Yükselişi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Popülizmin Küresel Yükselişi PDF Oku

Popülizmin Küresel Yükselişi Kısa Özet

*İşte milyon dolarlık soru: Popülizmi gelecekte neler bekliyor? Popülist aktörler dünya çapındaki başarılarının keyfini sürmeye devam edecekler mi? Popülizmin farklı bağlamlarda ‘ana akımlaştırılmaya’ devam etmesini bekleyebilir miyiz? Açıkça ifade etmek gerekirse, şayet koşullar bugünkü haliyle devam ederse, popülizmin belirleyici konumunu uzun zamanda sürdürme ihtimali yüksek. Popülizm için iyi zamanlar olduğu söylenebilir.* Son senelerda ile ilgili en fazla konuşulan kavramların başında popülizm geliyor dersek, abartmış olmayız. Peki ama popülist politikaların ve popülist siyasetçilerin böylesine itibar gördüğü bir zamanda, popülizmi bir *arıza* olarak görerek kestirip atmadan, onu tam da *bugün* nasıl ele alabiliriz?*

Benjamin Moffitt, bu kitapta, popülizm etrafındaki temel tartışmaları okuyucuya sunuyor ve bunun yanında, popülizmin *bugüne* dair ne tür izler taşıdığını titizlikle keşfe çıkıyor. *Siyasi üslup* kavramını zenginleştirerek popülizmin çağdaş şekillerini anlamaya ve günümüz popülizmine özgü özellikleri açığa çıkarmaya çalışıyor.

Popülizm üzerine ciddiyetle eğilmek isteyenler için zengin ve zihin açıcı bir kaynak.

Popülizmin Küresel Yükselişi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu