Çocuk Kitapları

Portakal Çiçekleri PDF indir

Portakal Çiçekleri PDF indir, e-kitap sitemizde Portakal Çiçekleri kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Özgür Balpınar tarafından kaleme alınan Portakal Çiçekleri kitabı 168 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Portakal Çiçekleri kitabını 9786050844269 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Portakal Çiçekleri kitap özeti, Portakal Çiçekleri pdf oku, Portakal Çiçekleri yandex, Özgür Balpınar e-kitap pdf, Portakal Çiçekleri PDF Drive, Portakal Çiçekleri Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Portakal Çiçekleri PDF Oku

Portakal Çiçekleri Kısa Özet

Şahmeran efsanesi, Yılan Kale’nin gizli hazinesi, gürül gürül akan Ceyhan Nehri, kıpkırmızı gelincik tarlaları, bereketli Çukurova toprakları, mis gibi portakal çiçeği kokan Adana sokakları…

Sevgisizliğin gölgesi altında çocukluğunu doyasıya yaşamaya çalışan Asım ne köye ne de kente ait olabilmenin huzursuzluğuyla geçiriyordu günlerini. Çukurova’nın uçsuz bucaksız tarlalarında çocukluğunun peşinden koştuğu sırada kendini kurumuş bir ağacı bahara cesaretlendirirken buluverdi. Yerel efsanelerin peşinden giderken, köyün futbol takımının kalesini korurken, altın madeni açmak için gelen iş makinelerine karşı köyün doğasını savunurken kalbinde hep sevgi vardı.

Özgür Balpınar, Çukurova bölgesinin yerel öğeleriyle bezenmiş yeni romanı Portakal Çiçekleri’nde ne olursa olsun hayallerinin peşinden koşmaya devam edenleri, içlerindeki gerçek hazineyi keşfedebilenleri, doğayı paraya üstün kılmak için savaşanleri gelincik tarlarının ve mis kokulu portakal çiçeği bahçelerinin içinden selamlıyor.

Portakal Çiçekleri PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu