Edebiyat Kitapları

Portakal Perisi PDF indir

Portakal Perisi PDF indir, e-kitap sitemizde Portakal Perisi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Şennur Kasa tarafından kaleme alınan Portakal Perisi kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Portakal Perisi kitabını 9786057035776 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Portakal Perisi kitap özeti, Portakal Perisi pdf oku, Portakal Perisi yandex, Şennur Kasa e-kitap pdf, Portakal Perisi PDF Drive, Portakal Perisi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Portakal Perisi PDF Oku

Portakal Perisi Kısa Özet

“Benim dünya çapındaki cennetim, senin kalbindir oroperişk’imi.”

Defne kulağına efsunlu büyüler fısıldanmış gibi irkildi, gözlerini açamadı bir süre. Murat’ın olmadığı bir dünya düşünemiyordu. Daha bir sene önce bu adamın varlığından bile habersizken, bu bir senede onsuz nefes almanın nasıl bir şey olduğunu unutmuş, yüreği bir sinekkuşu gibi havalanıp genç adama doğru uçmuştu.
Murat’a göreyse masalına sığmayan bir portakal perisiydi Defne. Ait olduğu bahçelerden ayrılmış, saçlarında sakladığı portakal kokusunu ayak bastığı her yere taşıyan bir peri kızıydı artık. Dünyaları değiştikçe masalları da değişiyordu, isimleri de.

Wattpad’deki kitaplarıyla milyonlarca okura ulaşan Şennur Kasa, 
Defne ve Murat’ın Portakal Kokulu Kız’la başlayan hikâyesine çiçeği burnunda bir sayfa açıyor.

Portakal Perisi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu