Çocuk Kitapları

Poşetto PDF indir

Poşetto PDF indir, e-kitap sitemizde Poşetto kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Ceren Kerimoğlu tarafından kaleme alınan Poşetto kitabı 32 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Poşetto kitabını 9786052983720 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Poşetto kitap özeti, Poşetto pdf oku, Poşetto yandex, Ceren Kerimoğlu e-kitap pdf, Poşetto PDF Drive, Poşetto Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Poşetto PDF Oku

Poşetto Kısa Özet

Poşetto kocaman, naylon bir poşetti. Yaşadığı oyuncak mağazasındaki dostlarıyla her gün sohbet eder, mutlulukla herkese selam verirdi. Bir gün bu mağazaya şık bir anne geldi. Kızına bir armağan aldı ama seçtiği oyuncak, diğer poşetlerin hepsi için çok büyüktü. Derken oyuncakçının aklına Poşetto geldi! İşte Poşetto’nun enteresan ve renkli yolculuğu böyle başladı…

Poşetto’yu bu yolculukta büyük bir şaşkınlık, bir çok arkadaş, biraz gıdıklanma ve benzersiz bir geridönüşüm macerası bekliyordu! Peki Poşetto neye dönüşecekti? Geridönüşüm ne demekti? Haydi, bu hikayeyi okuyup neler bulunacağını ve geridönüşümü, Poşetto’yla birlikte biz de öğrenelim!

Poşetto PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu