Araştırma Kitapları

Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları PDF indir

Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları PDF indir, e-kitap sitemizde Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Nihat Aytürk tarafından kaleme alınan Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları kitabı 282 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları kitabını 9786053206026 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları kitap özeti, Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları pdf oku, Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları yandex, Nihat Aytürk e-kitap pdf, Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları PDF Drive, Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları PDF Oku

Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları Kısa Özet

Kamusal ve kurumsal yaşamda (iş ortamında) resmi yazışma, konuşma ve görüşmeler; toplantı, merasim ve merasimsel etkinlikler; davet, ziyaret ve ziyafetler; resmi iş, işlem ve etkinlikler şekil ve yöntem olarak protokol ve sosyal davranış kaidelerina uygun olarak yürütülür.

Bundan dolayı protokol ve sosyal davranış kaidelerinı bilmek ve bu kurallara uymak temsil ve itibar yönünden gereklidir.

Protokol ve sosyal davranış kaidelerinı bilen, bu kurallara uyan ve bunları uygulayan kişi ve kurumlar kamusal ve sosyal yaşamda daima takdir edilir ve tercih edilirler.

Kitabın amacı; üniversitelerde okuyan tüm öğrencilere, kamu kurumlarında ve özel kuruluşlarda (işletmelerde) çalışan bütün yöneticilere, yönetici adaylarına, yönetici asistanlarına, uzman kişilera, halkla temas noktasında olan ve halka hizmet sunan görevlilere yönetim ve iş yaşamları boyunca ve sosyal yaşamlarında kullanacakları protokol bilgi ve becerileri kazandırmak; bu bilgileri başarıyla uygulamalarını sağlamak; böylece bireysel, kurumsal, ulusal ve ülkeler arası düzeyde başarılarını, etkinlik ve saygınlıklarını yükseltmektır.

Bu kitap; üniversitelerin Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Meslek Yüksekokulları`nda okutulan Protokol ve Sosyal Davranış Kuralları ders programına uygun olarak hazırlanmıştır.

Protolok ve Sosyal Davranış Kuralları PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu