Psikoloji Kitapları

PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne PDF indir

PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne PDF indir, e-kitap sitemizde PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Selçuk Demirel tarafından kaleme alınan PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne kitabı 180 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne kitabını 9789750844188 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne kitap özeti, PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne pdf oku, PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne yandex, Selçuk Demirel e-kitap pdf, PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne PDF Drive, PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne PDF Oku

PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne Kısa Özet

Selçuk Demirel’den yeni bir kitap: PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne

*Mutluluk denen şey, yetişkinlik zamanında gerçekleşen bir çocukluk düşüdür.*

– Sigmund Freud

Selçuk Demirel PSİ’de psikanalizin temel kavram ve durumlarından hareketle dünyaya salınmış bireyin ruh halinden kesitler sunuyor. Kitapta bulunan çalışmalara farklı zamanlarda Freud, Jung, Nietszche, Poe, Pessoa, Lacan gibi isimler eşlik ediyor.
Kendine özgü çizgisinin yazı’n ile sürekli olarak kesiştiği sanatçıların başında gelen Selçuk Demirel, Freud’un açtığı kapının eşiğinde, desen ve fotoğraflarıyle, bilinçaltı ile yalın gerçeklik içinde insanlık durumuna göndermelerde yer alıyor. Çizgi yoluyla kendisinin ve bireylerin varoluş poblemlerinı anlamaya çalışıyor.

PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne, bu bağlamda zorlu bir konunun üzerinden hakkıyla geldiğini aktarabiliriz.

PSİ – Bilinçaltından Gerçeküstüne PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu