Psikoloji Kitapları

Psikoloji PDF indir

Psikoloji PDF indir, e-kitap sitemizde Psikoloji kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Saundra K. Ciccarelli tarafından kaleme alınan Psikoloji kitabı 632 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Psikoloji kitabını 9786053204947 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz.

Psikoloji kitap özeti, Psikoloji pdf oku, Psikoloji yandex, Saundra K. Ciccarelli e-kitap pdf, Psikoloji PDF Drive, Psikoloji Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Psikoloji PDF Oku

Son senelerda giderek daha da mühim hâle gelen psikoloji alanı hem bir temel bilim hem de uygulamalı bir bilim olarak; insanın duygu, düşünce ve davranışlarının altında yatan nedenleri öte yandan en gelişmiş sinir-bilimsel görüntüleme teknikleriyle irdelemeye çalışırken öte yandan da toplumsal cinsiyet ve kültürel değişikliklara da yer vererek anlamaya ve açıklamaya çalışmaktadır. Alanın son derece işinde uzman iki hocası tarafından yazılan bu kitap; aktif, keyifli ve bunun yanı sıra sorgulayıcı bir öğrenme ortamı sağlayarak, öğrencilerin temel psikolojik süreçleri ve uygulama becerilerini kazanmalarına ve bunun yanı sıra çalışma mekanlarında ve toplumda olumlu yanıtlara katkıda bulunacak değerleri sahiplenmeye başlamalarına zemin hazırlamaktadır.

Bu doğrultuda alandaki boşluğu doldurmaya aday olan Psikoloji Bir Keşif Gezintisi; yalnızca psikoloji öğrencileri için değil, konuya ilgi duyan herkes için vazgeçilmez bir kaynak kitaptır. Bu kitap; öğrencilerin katkılarını en iyi şekle getirmeye yardım edecek nitelikte mühim bilgiler sunan, basit bir şekilde anlaşılan özlü açıklamaların olduğu ve psikolojiyi daha kolay öğrenilebilir kılan donanımlarıyla psikoloji alanına kazandırılmış mühim bir eserdir. Bu ayrıntı kısmının yanında, etkileşimsel bir öğretim yöntemini benimsemekte ve eleştirel düşünmeyi sağlamaktadır. Bu nedenle hem psikoloji bölümü öğrencilerine hem de farklı bölümlere seçmeli olarak verilen psikolojiye giriş dersleri için uygun bir ders kitabıdır. Ayrıca alandaki son araştırma eldeki verilerin ı aktararak ve bilgilerin günlük yaşama uygulanması için örnekler vererek öğrencileri öğrenmeye, araştırmaya ve uygulamaveya güdülemektedir.

Siz öğrenmek isteyin, Psikoloji – Bir Keşif Gezintisi size yol göstersin…

Psikoloji PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu