PDF İndir

Psikopat 4 PDF indir

Psikopat 4 PDF indir, e-kitap sitemizde Psikopat 4 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mihri Mavi tarafından kaleme alınan Psikopat 4 kitabı 416 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Psikopat 4 kitabını 9786050321487 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Psikopat 4 kitap özeti, Psikopat 4 pdf oku, Psikopat 4 yandex, Mihri Mavi e-kitap pdf, Psikopat 4 PDF Drive, Psikopat 4 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Psikopat 4 PDF Oku

Psikopat 4 Kısa Özet

Ben zifiri karanlık geceysem, sen günüme doğan güneşsin!

Buket’le Kağan önlerindeki önüne geçeri aşarak mutlu ve sağlam bir birlikteliğe adım atarlar. Artık hiçbir şey eskisi gibi değildir! Kimsenin onları ayırmaya gücünün yetmeyeceğini bir kez daha gösterip sevgilerini ispat ederek aşklarının her şeyin üstesinden geleceğini gösterdiler. Şimdi ise yaşamın tadını çıkarma vakti onlar için.

Cansu zor durumda! Ona en yakın dostu Buket yardım edecek ama yaptığı seçimler hiç de doğru değil! Gün geçtikçe büyük bir baskıya maruz kalan Buket seçimlerinin ne denli kritik olduğunu anlayacak ve sevdiklerini kurtarmak için çok daha korkunç kararlar almak zorunda kalacaktır.

Bahadır elinde barındırdığı kozla büyük bir güç elde etmiştir. Bundan sonrası için felaketler kapıdadır, çünkü kendisinin planları çok tehlikelidir. Bu durumda işlerin içinden çıkılmaz bir hal alması kaçınılmaz olacaktır.

Emre hatalarından dolayı pişmanlık duyarken Cansu’ya kendini affettirmek için uğraşır. Lakin Cansu ona çok öfkeli ve kırgın! Peki ya her iki taraf da birbirlerinden bu kadar uzaklaşmışken Cansu’nun büyük sırrı Emre’yle tekrar birleşmelerine neden olacak mı?

Diğer taraftan geçmişin gizleri bir bir ortaya dökülüyor, Cansu ve Gazel yüz yüze geliyor!

Kartlar bir kez daha dağıtılıyor… Oyun herkes için geri dönüyor!

Psikopat 4 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu