Edebiyat Kitapları

Psikopat Serisi İmzalı PDF indir

Psikopat Serisi İmzalı PDF indir, e-kitap sitemizde Psikopat Serisi İmzalı kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Mihri Mavi tarafından kaleme alınan Psikopat Serisi İmzalı kitabı 0 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Psikopat Serisi İmzalı kitabını 9786254488207 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Psikopat Serisi İmzalı kitap özeti, Psikopat Serisi İmzalı pdf oku, Psikopat Serisi İmzalı yandex, Mihri Mavi e-kitap pdf, Psikopat Serisi İmzalı PDF Drive, Psikopat Serisi İmzalı Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Psikopat Serisi İmzalı PDF Oku

Psikopat Serisi İmzalı Kısa Özet

En kaliteli yönüm, en büyük zaafımsın!

Kağan ve Buket dostlarıyla birlikte yolculuğa çıkarken her şey çok güzel gidiyordur. Ta ki ezeli düşmanları Bahadır hiç beklemedikleri bir anda yeniden kendini gösterene kadar. Buket bu kez geleceği için yalnız savaşmak zorunda kalır. Acaba başarılı olabilecek mi?

İki âşık Cansu ve Emre yine yüz yüze gelmiştir. Önlerinde vermeleri gereken mühim bir karar mevcuttur. Peki, bu kez onları nasıl bir son bekliyor? Mutlu mu olacaklar, yoksa sonsuza dek kendi yollarına mı gidecekler?

Gazel tarafında ise işler biraz karışıktır. Çok önemsediği biri mevcuttur! Karanlık ve bir o kadar da gizemli Hakan’ı ilk karşı karşıya geldikları andan beri unutamamaktadır. Acaba Hakan onu önemsiyor mu?

Her bir karakter kendi hikâyesini özenle yazarken saklı gerçekler gün yüzüne çıkıyor ve araştırılan tüm sorular yanıt buluyor!

Psikopat Serisi İmzalı PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu