PDF İndir

Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! PDF indir

Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! PDF indir, e-kitap sitemizde Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Pucca tarafından kaleme alınan Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! kitabı 332 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! kitabını 9786055134266 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! kitap özeti, Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! pdf oku, Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! yandex, Pucca e-kitap pdf, Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! PDF Drive, Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! PDF Oku

Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! Kısa Özet

“Ne anneler, ne eski sevgililer ne de çevrede dolanan s.tükler! Bu kez başaracam, bu kez o duvağı takcam! Hiçbir şey önüme engel olamayacak… Sen bile! Kaderimde yokmuş, falımda çıkmıyormuş, o adam bana göre değilmiş… Hiiiiiiiiiç anlamam, dinlemem, o adam buraya gelecek! Ayy hadi inşallah!”

“İskambil kâğıtlarından ev yapıyorum kendime Vale`yi saklıyorum, Kız`ı kıskanıyorum, As`la hayaller kuruyorum. Hep birşeyler eksik kalıyor, sayılar başımı döndürüyor. Fal bakıyorum maça aramızı bozuyor, papaz kaçıyor. Ve ben kâğıttan evin içine bir türlü sığamıyorum…”

Bu kitabın okuyucularına bir ikazsı olsaydı, o da “Pucca bu, anılarını mutlaka okuyun ama sakın ola ilişkinizde uygulamayın!” olurdu… Sosyal Medya`nın kraliçesi Pucca, 4. kitabı Ay Hadi İnşallah`ta yine kadın zekâsını, gülünçliğini, sinsiliğini, şaşkınlığını ve hani o bildiğimiz, “Ne onunla ne onsuz!” aşkı en yalın haliyle yazdı… İlk kitabından bu yana başına gelen her şeyi tüm içtenyetiyle anlatıp çoğu zaman, “Sanki beni anlatmışsın…” dedirten Pucca`nın günlüğünde bu kez en bilinen aşkı Ceri ile olan hikâyesini okuyacağız.

Her durumdan bir kavga çıkaran, her kavgada ayrılan, her ayrılıktan 10 dakika sonra barışan Pucca ve Ceri`yi okurken, bakalım siz hangi tarafta bulunacaksınız?

Pucca Günlük – 4 : Ay Hadi İnşallah! PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu