Edebiyat Kitapları

Punk 57 PDF indir

Punk 57 PDF indir, e-kitap sitemizde Punk 57 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Penelope Douglas tarafından kaleme alınan Punk 57 kitabı 365 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Punk 57 kitabını 9786258492040 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Punk 57 kitap özeti, Punk 57 pdf oku, Punk 57 yandex, Penelope Douglas e-kitap pdf, Punk 57 PDF Drive, Punk 57 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Punk 57 PDF Oku

Punk 57 Kısa Özet

Sevgili Misha,
Ne. Halin. Varsa. Gör.
Evet, beni duydun. Söyledim gitti. Bunun son mektubum bulunacağını da söylemek isterdim ama bunun doğru olmadığını biliyorum. Senden vazgeçmeyeceğim. Vazgeçmeyeceğime dair bana söz verdirdin, o yüzden buradayım işte. Üç aydır senden çıt çıkmamasına rağmen Bayan Lanet Olası Güvenilir. Her hemen hemenn umarım eğleniyorsundur, adi herif. (Ama cidden, lütfen ölmüş olma, olur mu?)

Sevgili Ryen,
Sana yazamıyorum. Yazdığımda da mektupları gönderemiyorum. Canını yakmak istiyorum. Neden bilmiyorum. Muhtemelen canını yakabileceğim tek sen kaldığındandır. Senin gönderip benim yanıtlamadığım her mektup, bana kendimi iyi hissettiren tek şey artık. Doğrusunu duymak ister misin? İşte bu kadar. Seninle böyle oynamak hoşuma gidiyor.

Öğretmenleri Ryen ve Misha’yı, 5. sınıftayken mektup arkadaşı olmaları için eşleştirdiklerinde, büyük bir hata yaptıklarını fark etmemişlerdi. Ryen ve Misha senelerca birbirlerine yazdılar, çok yakın dost olarak büyüdüler, yalnızca üç kaideleri vardı; sosyal platform yok, telefon yok ve resim yok! Her şey çok yolunda gidiyordu, ta ki…

Seni görüyorum, çerçeveli resimlerdeki gibi, ama dokunamıyorum, eskisi gibi olamıyorum.
Punk

Ha bir de Punk var, kim olduğu büyük bir sır…

Punk 57 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu