PDF İndir

Puslu Kıtalar Atlası PDF İndir (İhsan Oktay Anar) e-kitap Güncel

Puslu Kıtalar Atlası PDF İndir (İhsan Oktay Anar) e-kitap Güncel, PDF kitap sitemizde Puslu Kıtalar Atlası PDF İndir (İhsan Oktay Anar) e-kitap ile alakalı indirme bağlantıyı paylaştık. Puslu Kıtalar Atlası PDF İndir (İhsan Oktay Anar) e-kitap ile alakalı tüm ayrıntılar makalemizde..

Puslu Kıtalar Atlası PDF İndir (İhsan Oktay Anar) e-kitap

İhsan Oktay Anar, Puslu Kıtalar Atlası, pdf, e-kitap, indir, oku, 1960 Yozgat doğumlu yazar Anar, Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi mezunudur. Aynı zamanda yüksek lisans ve doktora eğitimini de bu üniversitede tamamlamıştır. Erdal Öz Edebiyat Ödülü sahibi yazar bu ödülü 2009 senesinde elde etmiştir.

“Anar’ın romanlarını okuyunca, onun kaç bin tarih yapıtı okuduğunu pek merak ettim. Bu merak, tarihsel bilgi ve sezgiler’i bitiştiren, bağdaştıran, yeniden üreten romancı Anar harcı‘ru merakla noktalandı. Artık öncesini hiç sormuyordum. Anar, özel yordamına imzayı basmıştı.” Hulki Aktunç

“Ey kör! Aç gözünü de düşlerden uyan. Simurg’u göremesen de bari ufak bir serçeyi gör. Kaf Dağına varamasan bile hiç olmazsa evinden çıkıp kırlara açıl; böcekleri, kuşları, çiçekleri ve tepeleri seyret. Bırak dünyanın haritasını yapmayı! Daha hayattayken bir taşı bir taşın üstüne koy. Gülleri ve bülbülleri göremeyip gün boyu evinde oturan adam Dünyanın kendisini hiç görebilir mi?”

Puslu Kıtalar Atlası PDF

Dosya Boyutu 1 MB

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu