Felsefe Kitapları

Ramtha – Tiranların Son Valsi PDF indir

Ramtha – Tiranların Son Valsi PDF indir, e-kitap sitemizde Ramtha – Tiranların Son Valsi kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. J. Z. Knight tarafından kaleme alınan Ramtha – Tiranların Son Valsi kitabı 184 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Ramtha – Tiranların Son Valsi kitabını 9786059262064 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Ramtha – Tiranların Son Valsi kitap özeti, Ramtha – Tiranların Son Valsi pdf oku, Ramtha – Tiranların Son Valsi yandex, J. Z. Knight e-kitap pdf, Ramtha – Tiranların Son Valsi PDF Drive, Ramtha – Tiranların Son Valsi Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Ramtha – Tiranların Son Valsi PDF Oku

Ramtha – Tiranların Son Valsi Kısa Özet

Geleceğimizde ne var?
Gezegenimiz ve uygarlığımız için ufukta ne görünüyor?
Değişime nasıl daha iyi hazırlanabiliriz?

Ramtha, hemen hemen otuz senedir *gelecek günler*den, insanlığın gerçekleşebilecek kaderinden söz etmektedir; o günlerin artık gelmiş olduğu söylenebilir. Tiranların Son Valsi, Ramtha’nın doğal felaketlerden, ekonomik ve politik çalkantılara kadar meydana gelebilecek çarpıcı değişikliklerle alakalı açıklamalarını ve kehanetlerini içermektedir. Ramtha, bu kitapta, tiranlar veya gri adamlar olarak adlandırdığı bir azınlık tarafından dikkatle planlanmış olan değişikliklerin ve tarih boyunca yaşanan değişikliklerin ardındaki kuvvetleri de açıklamaktadır.

Ramtha’nın uzun seneler önce kehanet ettiği bir çok şey bugün haber başlıkları tarafından doğrulanabilir, fakat Ramtha’ya göre daha fazlası gelmektedir. Gelecek göz korkutucu ve kasvetli gözükse de, Ramtha bu kitapta, insanlığı seven gelişmiş dünyadışı uygarlıkların yardımıyla yaşanacak olan daha büyük bir kaderi kehanet etmektedir: Bu yeni bir çağın, süper-bilinç çağının ve daha tekâmül etmiş bir insan ırkının doğuşudur.

*Bu zaman yazılı tarihinizdeki tüm zamanlar içinde en mühimsidir. Zor ve meydan okuyucu bir zaman olmasına karşın, size getireceği doyum sebebiyle bu sürede burada yaşamayı siz seçtiniz. Burada muhteşem bir âlemin ve varlığından bile haberdar olmadığınız uygarlıkların meydana geldiğinı göreceksiniz. Yeni bir rüzgar esecek ve sevgi, barış ve varoluş sevinci bu kutsanmış yeri, evreninizin bu zümrüt dünyasını kaplayacak.*
– Ramtha

Ramtha – Tiranların Son Valsi PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu