Edebiyat Kitapları

Rapsodi – Ciltli PDF indir

Rapsodi – Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Rapsodi – Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Laura Thalassa tarafından kaleme alınan Rapsodi – Ciltli kitabı 432 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Rapsodi – Ciltli kitabını 9786254488757 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Rapsodi – Ciltli kitap özeti, Rapsodi – Ciltli pdf oku, Rapsodi – Ciltli yandex, Laura Thalassa e-kitap pdf, Rapsodi – Ciltli PDF Drive, Rapsodi – Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Rapsodi – Ciltli PDF Oku

Rapsodi – Ciltli Kısa Özet

Pazarlığa  Var  mısın?
Doğaüstü varlıkların dünyasında herkesin bildiği bir gerçek vardı: İyiliğe gereksiniminiz varsa Pazarlıkçı’ya giderdiniz. O, bir bedel karşılığında istediğiniz her şeyi size verebilirdi; fakat Pazarlıkçı’nın yaptığı bu iyiliklerin bedelini er veya geç talep edeceğini de göze almanız gerekirdi. Lakin bir müşterisinden asla geri ödeme talep etmedi. Ta ki şimdiye kadar…
Callypso Lillis, geçmişe uzanan büyük sorunlara sahip bir sirendi. Son yedi yılını, Pazarlıkçı’dan satın aldığı iyiliklerin bedeli olan, siyah boncuklardan yapılmış bir bileziğin ağırlığını taşıyarak geçirmişti ve bu iyiliklerin karşılığını ödemek hiç kolay olmayacaktı.
Peri kralı dudaklarındaki ufak gülümseme ve gözlerindeki parıltıyla odasında belirdiğinde Callie her şeyin değişmek üzere olduğunu anladı. İlk başta, Pazarlıkçı ondan tek bir boncuk karşılığında masum bir öpücük aldı. Ve daha fazlası için söz verdi.
Lakin bu ödeşme, aralarındaki eski romantizmi alevlendirmekten öteydi. Ötedünya’da enteresan olaylar yaşanıyordu: Peri savaşçılar birer birer ortadan kayboluyor, yalnızca kadın savaşçılar cam bir tabutta geri dönüyordu. Pazarlıkçı’nın halkını kurtarmak için bir umudu varsa da bu, uzun zaman önce reddettiği sirenin yardımıyla olacaktı.

Rapsodi – Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu