Edebiyat Kitapları

Red White and Royal Blue Ciltli PDF indir

Red White and Royal Blue Ciltli PDF indir, e-kitap sitemizde Red White and Royal Blue Ciltli kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Casey McQuiston tarafından kaleme alınan Red White and Royal Blue Ciltli kitabı 400 sayfadan oluşup, Ciltli kapak olarak yayınlanmıştır. Red White and Royal Blue Ciltli kitabını 9786257382984 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Red White and Royal Blue Ciltli kitap özeti, Red White and Royal Blue Ciltli pdf oku, Red White and Royal Blue Ciltli yandex, Casey McQuiston e-kitap pdf, Red White and Royal Blue Ciltli PDF Drive, Red White and Royal Blue Ciltli Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Red White and Royal Blue Ciltli PDF Oku

Red White and Royal Blue Ciltli Kısa Özet

Başkan Ellen Claremont’ın oğlu AlexClaremont-Diaz yakışıklılığı, büyüleyiciliği ve zekâsıyla Amerika’nın git gide artan yıldızıdır. Gözükara ablası June ve en yakın dostu Nora’yla *Beyaz Saray Üçlüsü* olarak anılmaktadır. Başkan’ın oğlu olarak ülkeler arası arenada boy göstermesi gereken Alex, Kraliyet Düğünü’nde İngiltere Prensi Henry ile yaşadığı tartışma sonrası manşetlerde genişçe yer kaplar. Basının yakın markajına aldığı bu ikilinin arbede fotoğrafları ortaya çıkınca ABD-İngiltere ilişkileri büyük bir darbe alır. Durumu düzeltmek için yapılacak şey bellidir: Alex ve Henry içinde sahte bir dostluk yaratılacaktır.

Başkan Claremont’ın ikinci dönem seçim çalışmaları hızla devam ederken Alex kendini Henry ile gizli bir ilişkinin içinde bulur. Başkan’ın seçim kampanyasını altüst etme ve iki ulusu büyük bir çıkmazın içine sokma pahasına başlayan bu ilişki zorlu bir mücadeleyi bununla birlikte getirecektir.

*McQuiston muhteşem bir kitaba imza atmış.*
-PublishersWeekly

*İnanılmaz gülünç, duygu dolu ve okuru içine çeken bir kurgu.*
-Christina Lauren

*Eğlenceli, romantik, heyecan verici ve zekice işlenmiş bir kitap. Her anına bayıldım!*
-Taylor JenkinsReid

Red White and Royal Blue Ciltli PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu