Edebiyat Kitapları

Reenkarnasyon Blues PDF indir

Reenkarnasyon Blues PDF indir, e-kitap sitemizde Reenkarnasyon Blues kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Michael Poore tarafından kaleme alınan Reenkarnasyon Blues kitabı 408 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Reenkarnasyon Blues kitabını 9786051981208 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Reenkarnasyon Blues kitap özeti, Reenkarnasyon Blues pdf oku, Reenkarnasyon Blues yandex, Michael Poore e-kitap pdf, Reenkarnasyon Blues PDF Drive, Reenkarnasyon Blues Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Reenkarnasyon Blues PDF Oku

Reenkarnasyon Blues Kısa Özet

Tek aşkı Ölüm’le birlikte olmak için reenkarnasyonla bir yaşamdan diğerine geçen bir adam ve onun enteresan bir biçimde ilham verici hikâyesi.

Ebedi yaşamın bedeli aşktan vazgeçmek olsaydı ne yapardınız? Reenkarnasyon Blues, biricik sevdiceği Ölüm’e (ete kemiğe bürünmüş ve kendisine Suzie denmesini tercih ediyor) kavuşmak için ölümsüzlüğün sırrı arayışında, hemen hemen on bin defa reenkarne olmuş Milo’nun hikâyesi. Yaşamın ve aşkın sırlarını kurcalayan bu enteresan ve karanlık, gülünç olduğu kadar derin, çılgınca yaratıcı komedi Neil Gaiman ile Kurt Vonnegut’u buluşturuyor. Bizleri antik Hindistan’dan uzaya, Rönesans İtalya’sından günümüze taşırken, zamanda, mekânda ve insan kalbinde yolculuğa çıkarıyor.

*Hem mancınıkla fırlatılarak hem araba kazasıyla ölmeyi becerebilmiş bir adam ile ilgili okuyabileceğiniz en gülünç şey.* NPR

Reenkarnasyon Blues PdF indir Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu