Ekonomi Kitapları

Reklam Ustaları – 1 PDF indir

Reklam Ustaları – 1 PDF indir, e-kitap sitemizde Reklam Ustaları – 1 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Müge Elden tarafından kaleme alınan Reklam Ustaları – 1 kitabı 488 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Reklam Ustaları – 1 kitabını 9786054940608 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Reklam Ustaları – 1 kitap özeti, Reklam Ustaları – 1 pdf oku, Reklam Ustaları – 1 yandex, Müge Elden e-kitap pdf, Reklam Ustaları – 1 PDF Drive, Reklam Ustaları – 1 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Reklam Ustaları – 1 PDF Oku

Reklam Ustaları – 1 Kısa Özet

Reklam Ustaları 1, reklamcılığı reklamı yaratanlar ve bu yaratım sürecini yönetenler bağlamında anlatmaya çalışan bir kitap. Lakin Reklam Ustaları 1’den yola çıkarak bunun yanı sıra 19. yüzyılın sonlarından 21. yüzyılın başlarına değin Amerika ve Avrupa’da reklam sektöründe olup bitenleri ve yaşanan değişimleri, yani reklamcılığın dünya çapındaki tarihsel macerasıni de görmek olabilecek.

Müge Elden ve Uğur Bakır’ın editörlüğünü yaptığı kitapta 19 yazar, dünya çapında reklamcılığın gidişatını şekillendiren 17 farklı reklam ustasını okuyucuyla buluşturuyor. Kitapta ele alınan ustalar, yaşamları, reklam anlayışları ve ortaya koydukları başarılı reklam kampanyaları çerçevesinde derinlemesine irdeleniyor.

Reklam Ustaları – 1 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu