Edebiyat Kitapları

Renkli Çekmeceli Şifonyer PDF indir

Renkli Çekmeceli Şifonyer PDF indir, e-kitap sitemizde Renkli Çekmeceli Şifonyer kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Olivia Ruiz tarafından kaleme alınan Renkli Çekmeceli Şifonyer kitabı 158 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Renkli Çekmeceli Şifonyer kitabını 9786057463210 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Renkli Çekmeceli Şifonyer kitap özeti, Renkli Çekmeceli Şifonyer pdf oku, Renkli Çekmeceli Şifonyer yandex, Olivia Ruiz e-kitap pdf, Renkli Çekmeceli Şifonyer PDF Drive, Renkli Çekmeceli Şifonyer Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Renkli Çekmeceli Şifonyer PDF Oku

Renkli Çekmeceli Şifonyer Kısa Özet

Olivia`ya, çocukluğu boyunca içindekiler ile ilgili türlü türlü hayaller kurduğu, anneannesinin kimseyi yanına yaklaştırmadığı esrarengiz şifonyer miras kalır. Artık o çekmecelerde gizli tutulan ve farklı nesillerden üç mücadeleci kadının kaderini mühürleyen sırrı keşfetme vakti gelmiştir. Bu keşfin sonunda Olivia, anneannesinin hiç bilmediği yaşamıyla tanışırken kendi yaşamını yeniden şekillendirecek anahtarlara da sahip olacaktır.

Fransa’da bestseller!
300.000 satış rakamı!
2 ödül!

Aile trajedisi ve tarihi acıların iç içe geçtiği *Renkli Çekmeceli Şifonyer* bize, bir yanıyla alev alev yakan diğer yanıyla sarıp sarmalayan eşsiz bir hikâye sunuyor. Göç, kayıplar, diktatörlük, mücadele, evlilik ve yılmazlıkla alakalı *gerçek* bir hikâye…

 *Unutulmaz bir destan.* – Le Figaro
 *Sürgün ile ilgili muhteşem bir roman. Küçük bir şaheser.* – Le Parisien
 *Köklere yeniden çiçek açtıran zarif bir eser.* – Courrier de l`Ouest
 *Hassas, şiirsel ve bir hayli etkili bir metin.* – RTL
 *Almodóvar’ın soyundan… Ustaca ve göz alıcı bir anlatım. Müthiş bir yazar.* – Le Point
 *Mükemmel bir roman.* – Europe 1
*Paylaşmak, bu ateşli hikâyenin temeli.* – Le Monde des Livres
*Köklerinden sökülen bir dizi asi kadının hikâyesini anlatan bir hayli etkili bir roman.* – Elle

Renkli Çekmeceli Şifonyer PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

Başa dön tuşu