Edebiyat Kitapları

Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 PDF indir

Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 PDF indir, e-kitap sitemizde Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 kitabı ile ilgili bilgi vereceğiz. Jules Verne tarafından kaleme alınan Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 kitabı 290 sayfadan oluşup, Ciltsiz kapak olarak yayınlanmıştır. Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 kitabını 9786254491641 numarası ile kontrolünü yapabilirsiniz. Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 kitap özeti, Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 pdf oku, Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 yandex, Jules Verne e-kitap pdf, Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 PDF Drive, Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 Epub ile alakalı indirme linkleri makalemizde.

Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 PDF Oku

Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 Kısa Özet

Dayısı William W. Kolderup’ın San Francisco’daki otelinde rahat içinde yaşayan Godfrey Morgan’ın en büyük hayali evlenmeden önce tek başına dünyayı gezmektir. Okuduğu kitapların etkisiyle, ıssız bir adada yaşam mücadelesi vereceği günleri bile düşlemektedir. Sonunda dayısı ve nişanlısının iznini, yanına da adabımuaşeret öğretmeni Tartelette’i alarak hayallerini gerçekleştirmek üzere yolculuğa çıkan Godfrey’yi türlü türlü macera beklemektedir.

Jules Verne’in Daniel Defoe ve David Wyss’den ilhamla yazdığı Robinsonlar Okulu, tıpkı Esrarlı Ada ve İki Yıl Okul Tatili’ndeki gibi, bilgi ve beceriyle ıssız bir adada hayatta kalma temasını işliyor.

Robinsonlar Okulu – Olağanüstü Yolculuklar 29 PdF indirmek için Tıklayın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu